• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

16 листопада 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради

Оголошення про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних закладів освіти Рівненської обласної ради

18 жовтня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства і дитинства (голова Вервега М.С.). Початок засідання о 14-00 год. в 301 каб. облради

Розпочався прийом документів на заміщення посад керівників окремих комунальних закладів

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

09.08.2018

Ясининицький навчально-реабілітаційний Центр готовий до початку нового навчального року

Сьогодні спеціальна комісія за участі заступника голови обласної ради Олексія Бучинського, голови постійної комісії з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села, заступника голови ОДА Світлани Богатирчук – Кривко, керівника департаменту освіти і науки ОДА Григорія Таргонського та депутата обласної ради Олександра Гомона вивчала готовність КЗ «Ясининицький навчально-реабілітаційний Центр» до початку нового навчального року.

Директор закладу Олександр Оксимчук ознайомив комісію з роботою Центру в якому діти з особливими освітніми потребами (інтелектуальні порушення з тяжкими вадами мовлення) отримують спеціальну дошкільну та початкову освіту. Так, заклад обладнаний спальнями та ігровими кімнатами, навчальними кабінетами, реабілітаційними і спортивними залами, медичним пунктом, фітобаром, медичним ізолятором, бібліотекою,ї дальньою, масажним кабінетом, музичною залою, басейном, який обладнаний необхідним інвентарем та іншим корекційним обладнанням.

«За рік часу вдалося зробити чимало змін у Центрі. Окрім поточного ремонту покрівлі головного корпусу, проведених ремонтів у п’яти групах вдалося замінити більшу половину внутрішнього і зовнішнього освітлення на енергозберігаюче діодне та зробити багато заходів, які спрямовані на енергозбереження», - зазначив Олександр Оксимчук. Також він наголосив, що з першого вересня відповідно до всіх вимог Нової української школи дітки перших класів будуть забезпечені інтерактивною дошкою, спеціальними партами, дидактичним та ігровим матеріалом, проектором та ноутбуком.

За словами Олесія Бучинського заклад мав хорошу напрацьовану базу, але за останній рік було проведено колосальну роботу. Зокрема, вдалося утеплити навчальні класи, замінити вікна на нові енергозберігаючі та підготувати повністю заклад до опалювального сезону.

«Приємно вражений, що в даному Центрі панує порядок, чистота та всі умови для того, аби особливі дітки почували себе краще і комфортніше», - зауважив Олексій Бучинський.

Заступник голови обласної ради подякував директору навчально-реабілітаційного Центру за піклування про заклад і малюків, які в ньому навчаються.