• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради

 у листопаді та грудні 2018 року

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону

з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

05.09.2018

Голови ОТГ просять владу ініціювати законодавчі зміни у сфері оподаткування

DSC_0124.JPGПодатки повинні залишатися на тих територіях, де вони стягуються. Відповідні зміни до законодавства щодо деяких видів податків  ініціюють голови ОТГ Рівненщини.  З проханням підтримати об’єднані громади області у цьому питанні вони звернулися до голови обласної ради Олександра Данильчука під час круглого столу «Роль Асоціацій органів місцевого самоврядування у процесі децентралізації».

DSC_0120.JPGЗа словами голови Малолюбашанської ОТГ Віктора Талащука, щонайперше, держава повинна переглянути механізм стягнення податку на доходи фізичних осіб. Голови ОТГ солідарні в тому, що цей вид оподаткування повинен стягуватися не за місцем роботи, а за місцем проживання. «Дуже багато жителів нашої ОТГ працюють у Рівному та Костополі, там і сплачують податки. Натомість їхні діти ходять в сільські школи та дитсадки. Тож якби ПДФО повертався на місця, ми мали б більше коштів, щоб, наприклад, утримувати наші навчальні та медичні заклади», - вважає Віктор Талащук.

DSC_0130.JPGЦе ж стосується і податку на надра та акцизу на пальне. За словами голови Малолюбашанської ОТГ, сьогодні надходження від останнього скоротилися удвічі, у той час, як вартість пального не зменшується, а навпаки. Також голови ОТГ вважають за доцільне, аби керівництво держави переглянуло механізм надходження податку на ліс.

DSC_0136.JPGУже найближчим часом порушити ці проблемні питання перед вищим керівництвом держави має намір голова обласної ради Олександр Данильчук під час всеукраїнської наради-семінару для представників місцевого самоврядування, яка відбудеться 11-14 вересня у Затоці. Там будуть присутні члени Української Асоціації районних та обласних ради.
Поки ж голова ради відзначив Почесними грамотами голів тих ОТГ, які мають найкращі фінансові показники.
DSC_0150.JPGУ той же час, на круглий стіл, організований напередодні Рівненським Центром розвитку місцевого самоврядування, окрім керівників ОТГ Рівненщини, приїхав голова Асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація ОТГ» Олександр Корінний. Він розповів присутнім про переваги, які надає членство в Асоціації, про можливі засоби взаємодії Асоціації ОМС з органами державної влади різних рівнів. Зокрема, щодо відстоювання інтересів громад на етапі прийняття законодавчих змін, які стосуються  життєдіяльності ОТГ.

DSC_0128.JPGТак, члени Асоціації ОТГ мають можливість працювати на 9 різних платформах: законодавство для ОТГ, місцеві бюджети та фінанси, якісна освіта в ОТГ, економічний розвиток та інвестиції, безпека в громаді, адміністративні послуги та е-декларування, молодь, спорт, культура, охорона здоров’я, соціальний захист. Ця робота об’єднує голів ОТГ, фахівців-практиків з питань розвитку ОТГ, експертів, представників влади.  

У травні цього року чотири сільські ради Рівненщини – Бабинська, Бугринська, Миляцька та Підлозцівська - стали засновниками Асоціації «Об’єднані територіальні громади Рівненщини». Станом на 1 вересня рішення про вступ до цієї Асоціації прийняли ще 19 місцевих рад ОТГ. Ще 5 планують розглянути питання про вступ до Асоціації до кінця вересня.

За підсумками круглого столу відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Асоціацією об’єднаних територіальних громад та Асоціацією «Обєднані територіальні громади Рівненщини».