• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Оголошується конкурс на зайняття посади директора комунального закладу «Рівненський обласний протитуберкульозний диспансер» Рівненської обласної радиМінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

19 квітня 2019 року о 10-00 год. та об 11-00 год. в каб.301 обласної ради відбудуться
засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

13.09.2018

На Рівнеоблводоканалі провели громадські обговорення та планують будувати нові очисні споруди

DSC_00081.jpgУ Рівному відбулися громадські обговорення, під час яких керівництво РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал» оприлюднило звіт щодо оцінки впливу на довкілля у рамках проекту «Комплексна модернізація систем централізованого водопостачання та водовідведення міст Рівненської області в межах балансової належності РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал». У заході взяв участь перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк.

Як пояснили на підприємстві, проект впроваджується завдяки участі Рівнеоблводоканалу у Програмі розвитку муніципальної інфраструктури України. Програма реалізується Європейським інвестиційним банком спільно з Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства та Міністерством фінансів України.

Без названия.jpg«Участь у даній програмі надзвичайно важлива для нашого підприємства. Адже впровадження проекту передбачає реалізацію 12 заходів, які стануть прогресивним кроком у розвитку системи водопостачання та водовідведення м. Рівне та прилеглих до нього селищ і сіл Рівненської області. Але найголовніший – це будівництво нових очисних споруд потужністю 60000 м³/добу, які забезпечать повний цикл очистки стічних вод у м. Рівному. Каналізаційні очисні споруди м. Рівне, які перебувають на балансі та обслуговуються РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал», були введені в експлуатацію у 1964 році, і на теперішній час всі споруди та обладнання є морально і фізично застарілими», - повідомив директор «Рівнеоблводоканалу» Андрій Карауш.

Він додав, що такі проекти, відповідно до Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», вимагають оцінювати негативний вплив на довкілля, який може виникнути під час його реалізації. Тому під час громадського обговорення фахівці, які працювали над проектом, проаналізували вплив кожного заходу на довкілля: атмосферне повітря, ґрунти, воду.

На підприємстві стверджують, що завдяки реалізації проекту вдасться зменшити негативний екологічний вплив, підвищити якість послуг з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів та поліпшити фінансовий та технічний стан підприємства завдяки оновленню основного виробничого обладнання й мереж із використанням сучасних енергоефективних технологічних рішень.

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, який взяв участь в обговорення, підкреслив важливість даного проекту: «Ми не маємо власних коштів у нашому бюджеті, аби втілити такий проект, тому реалізувати цю програму без залучення інвестиційних коштів — неможливо. Не зважаючи на те, що реалізація проекту розтягнута у часі, згідно із вимогами Європейського банку, і становить вісім років, ми переконані, що якість послуг із водопостачання та водовідведення покращиться не лише у Рівному, а й Рівненському та Гощанському районах».

Звіт щодо реалізації проекту передали у Міністерство екології та природних ресурсів для отримання висновків. Ознайомитися зі звітом може кожен споживач на офіційному сайті Рівнеоблводоканалу, а також викласти свої зауваження і внести пропозиції.

Фото прес-служби РОВКП ВКГ «Рівнеоблводоканал».