• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

16 листопада 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання двадцять другої сесії обласної ради

23 жовтня 2018 року о 10:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Клеванська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів"

Рівненської обласної ради

23 жовтня 2018 року о 12:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 І-ІІ ступенів"
Рівненської обласної ради


23 жовтня 2018 року о 14:30 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду директора комунального закладу "Ясининицький навчально-реабілітаційний Центр"

Оголошення про проведення конкурсного добору керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсів на заміщення посад директорів комунальних закладів освіти Рівненської обласної ради

Розпочався прийом документів на заміщення посади директора комунального закладу «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Рівненської обласної радиУкраїнська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

03.10.2018

Екологічна комісія не погодила проведення аукціону на продаж спецдозволу для видобутку глини на Гощанщині

Сьогодні 3 жовтня, відбулося засідання постійної комісії з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи під головування Володимира Валявки та за участі заступника голови Рівненської обласної ради Олексія Бучинського.
Під час засідання депутати рекомендували відмовити у наданні погодження продажу на аукціоні спецдозволу для промислової розробки глини на Гощанщині. За словами Садівського селищного голови Валерія Вертелецького, ні місцеві мешканці, ні органи місцевого самоврядування не були повідомленні про можливі видобувні роботи поблизу села Жалянка. Більше того межі ділянки «Жалянська-2», де у випадку проведення аукціону розпочнеться промислова розробка глини, знаходяться в ста метрах від межі села.
«Першочергово у будь-яких питаннях, де мова йде про розробку та видобуток надр нашу комісію цікавить, що від цього отримають місцеві громади. У всіх випадках, коли на наш розгляд виносяться подібні питання, ми вимагаємо аби підприємства, що здійснюватимуть видобувну діяльність, підписували інвестиційні угоди із громадами на території яких працюватимуть. Стосовно ж ділянки «Жалянська-2» місцеві мешканці не те що не бачили ініціатора, який звернувся до Державної служби геології та надр для проведення аукціону, а й, навіть, не знали про його існування. Саме тому наша комісія рекомендувала голові обласної ради винести питання на розгляд сесії та відмовити у наданні погодження», - зазначив голова комісії Володимир Валявка.
Окрім того депутати перенесли розгляд питання щодо надання гірничого відводу для розробки пісків Малолюбашанського родовища на Костопільщині, для того аби товариство, яке проводить видобуток піску та представники територіальної громади перепідписали інвестиційну угоду, вказавши в ній конкретні суми асигнувань до місцевого бюджету.