• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3

09.10.2018

Особливі спортсмени змагалися за Кубок області з легкої атлетики

6 - 7 жовтня у Рівному відбувся Кубок Рівненської області з легкої атлетики та Кубок Рівненської області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору, вадами слуху та вадами розумового і фізичного розвитку.

У даних змаганнях брали участь 121 спортсмен з м. Рівне, Березнівського, Зарічненського, Здолбунівського, Сарненського, Млинівського, Рокитнівського районів, Клеванських спецшкіл-інтернатів для дітей з вадами зору та розумового і фізичного розвитку, Острозької спецшколи-інтернату для дітей з вадами слуху.

Змагання проводились в особистому заліку окремо по нозологіям серед чоловіків та жінок, юнаків та дівчат.

Переможцями Кубку Рівненської області з легкої атлетики серед чоловіків та жінок стали:

Біг 100 м :

Шамрай Андрій – перегони на візках 100 м (м. Рівне);

Антонов Руслан – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);

Котяй Юрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Млинівський район);

Гук Наталія – ураження опорно-рухового апарату клас 44-47 (м. Рівне);

Кухарчук Тарас – вади зору (м. Рівне);

Мороз Максим – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);

Тарапан Карина – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола-інтернат).

Поминчук Денис – вади слуху (м. Рівне);

Челік Сніжана – вади слуху (м. Рівне).

Біг 200 м:

Левчик Сергій – вади зору (м. Рівне);

Чередько Микола – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (Зарічненський район);

Леошек Дмитро – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Млинівський район);

Масовець Андрій – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат).

Біг 400 м:

Леошек Дмитро – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Млинівський район);

Мороз Максим – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);

Холод Оксана – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);

Левчик Сергій – вади зору (м. Рівне);

Ліценко Анастасія – вади зору (Березнівський район);

Поминчук Денис – вади слуху (м. Рівне).

Метання диску:

Ступницький Іван – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);

Леошик Ірина – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);

Ковальчук Юрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 42 (м. Рівне);

Гаврилюк Галина – ураження опорно-рухового апарату, клас 42 (м. Рівне);

Булка Дмитро – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Березнівський район);

Міськов Андрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 57 (м. Рівне);

Субота Роман – вади зору (м. Рівне);

Невада Людмила – вади зору (Млинівський район);

Попік Ростислав – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);

Жученя Василь – вади слуху (Сарненський район);

Деркач Вікторія – вади слуху (м. Рівне).

Штовхання ядра:

Антонов Руслан – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);

Леошик Ірина – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (м. Рівне);

Вдовин Михайло – ураження опорно-рухового апарату, клас 42 (Млинівський район);

Гаврилюк Галина – ураження опорно-рухового апарату, клас 42 (м. Рівне);

Новак Роман – ураження опорно-рухового апарату, клас 44 (м. Рівне);

Міськов Андрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 57 (м. Рівне);

Невада Людмила – вади зору (Млинівський район);

Ткачук Микола – вади зору (м. Рівне);

Суниця Максим – вади слуху (м. Рівне);

Жученя Валентина – вади слуху (м. Рівне);

Попік Ростислав – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне).

Стрибки в довжину з розбігу:

Круглик Ігор – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (Сарненський район);

Крупич Ванесса – ураження опорно-рухового апарату, клас 35-38 (Рокитнівський район);

Котяй Юрій – ураження опорно-рухового апарату, клас 44-47 (Млинівський район);

Холод Оксана – вади розумового і фізичного розвитку (м. Рівне);

Кухарчук Тарас – вади зору (м. Рівне);

Шилюк Дмитро – вади слуху (м. Рівне);

Челік Сніжана – вади слуху (м. Рівне).

Переможцями Кубку Рівненської області з легкої атлетики

серед юнаків та дівчат стали:

Біг 60 м :

Кукуруза Дмитро – вади слуху (м. Рівне);

Ковалюк Анастасія – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат);

Савчук Роман – ураження опорно-рухового апарату (Млинівський район);

Собко Тетяна – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

Джуган Ангеліна – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат).

Біг 100 м :

Масевич Юрій – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат);

Кучерук Іванна – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат);

Прокопець Іван – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат);

Зощук Михайло – вади зору (Здолбунівський район);

Ковалюк Анастасія – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат);

Шеремет Володимир – ураження опорно-рухового апарату (Рокитнівський район);

Августін Наталія – ураження опорно-рухового апарату (Млинівський район);

Удодик Вікторія – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

Саноцький Владислав – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

Біг 200 м :

Котух Владислав – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат);

Асєєв Костянтин – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат);

Ажнюк Максим – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат).

Метання м’яча:

Зощук Михайло – вади зору (Здолбунівський район);

Іванчик Вікторія – вади зору (Здолбунівський район);

Ажнюк Дмитро – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

Суниця Дарина – вади слуху (м. Рівне);

Віднійчук Вадим – ураження опорно-рухового апарату (Зарічненський район);

Кучерук Іванна – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат).

Штовхання ядра:

Мінаєв Павло – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат).

Стрибки в довжину з місця:

Джуган Ангеліна – вади розумового і фізичного розвитку (Клеванська спецшкола інтернат);

Шеремет Володимир – ураження опорно-рухового апарату (Рокитнівський район).

Стрибки в довжину з розбігу:

Удодик Вікторія – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

Собко Тетяна – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат);

Саноцький Владислав – вади слуху (Острозька спецшкола-інтернат).

Асєєв Костянтин – вади зору (Клеванська спецшкола-інтернат).

Переможці та призери змагань були нагороджені медалями та грамотами.

За підсумками змагань будуть сформовані збірні команди Рівненської області, які братимуть участь у чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні у лютому 2019 року та у Всеукраїнській Спартакіаді «Повір у себе» у травні 2019 року.