• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

11.10.2018

Олександр Данильчук привітав колектив МЕГУ з чвертьстолітнім ювілеєм

Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академік Степана Дем’янчук цьогоріч відзначає свій 25-річний ювілей. З такої нагоди у ці дні на базі закладу триватиме Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми та перспективи вищої школи та економіки в ХХІ столітті». Голова обласної ради Олександр Данильчук взяв участь в урочистому пленарному засіданні, яке розпочалося в обласному академічному музично-драматичному театрі.

DSC_0451.JPG

Міжнародний економіко-гуманітарний університет – один з перших в Україні приватних вишів і перший у західному регіоні. Свою діяльність заклад розпочав 23 листопада 1993 року за рішенням Рівненської міської ради. Саме цей день вважають днем народження університету. Щоправда, тоді він називався «РЕГІ» – Рівненький економіко-гуманітарний інститут. Смілива ініціатива створити у Рівному навчальний заклад недержавної форми власності належить академіку Степанові Дем’янчуку, ім’я якого сьогодні носить заклад.

DSC_0438.JPG

Під час першого випуску дипломи про вищу освіту в тогочасному РЕГІ отримали лише 407 студентів. За час діяльності їх кількість зросла до 38 тисяч дипломованих фахівців. А 2001 року інститут отримав статус університету.

Сьогодні в МЕГУ навчається 5 тисяч студентів, з яких 186 – іноземці. Працює 8 факультетів. А також діє Інститут педагогічної освіти та Центр дистанційного навчання.

DSC_0440.JPG

Як зауважив у вітальному слові ректор університету Анатолій Дем’янчук, історія закладу – це історія становлення незалежної України. Адже за цей час університет, як і наша держава, пережив чимало трансформацій. «Ми одними з перших в Україні відкривали нові для вищої школи спеціальності. Спочатку у нас було лише кілька факультетів: фінанси і кредит, менеджмент та початкова освіта. А сьогодні маємо вже вісім», - розповів Анатолій Демянчук.

DSC_0423.JPG

В МЕГУ з перших днів заснування особливу увагу приділяли місцевому спорту і всіляко сприяли в навчанні молодим перспективним спортсменам. Тут працює факультет «Здоров’я, фізичної культури і спорту», де готують не лише майбутніх вчителів фізкультури, а й реабілітологів. Студенти вишу мають чималі спортивні досягнення, зокрема, є переможцями світових чемпіонатів, паралімпійських та дефлімпійських ігор.

DSC_0463.JPG

Саме за увагу до розвитку спорту та за його популяризацію колективу МЕГУ подякував голова обласної ради Олександр Данильчук. Як майстер спорту з греко-римської боротьби та випускник академії, він розповів присутнім цікаві факти про своє спортивно-студентське життя. «Ми по півроку бували на зборах, про навчання годі було говорити. Однак, коли справа доходила до здачі іспитів, наші викладачі завжди йшли нам на поступки і підтримували. Тож закликаю вас, шановні викладачі МЕГУ, також бути лояльними до таких студентів. Бо переконаний, що спорт робить з них успішних людей», - зауважив голова обласної ради.

DSC_0457.JPG

Олександр Данильчук нагородив почесними грамотами та відзнаками обласної ради декана педагогічного факультету Інституту педагогічної освіти Інну Сойко, завідувача кафедри початкової та дошкільної освіти Ольгу Красовську, професора кафедри української мови та літератури Наталію Мединську.
Грамоти та відзнаки обласної ради також отримали доцента кафедри теорії і методики фізичного виховання та адаптивної фізичної культури Вікторія Романова, доцент кафедри фізичної культури і спорту Вадим Коваль, викладач кафедри економіки і фінансів Олег Онофрійчук.

DSC_0444.JPG
Про успіх колективу МЕГУ в освітянському середовищі України свідчать нагороди та різновекторна співпраця. Студенти вишу щороку стають обласними стипендіатами. В колекції університет є золота медаль якості освіти.

Заклад активно співпрацює з багатьма вищими школами України та закордоння, зокрема, Польщі, Бельгії, Угорщини, Чехії, Словаччини, Фінляндії, Іспанії, Грузії та США. Тут проводять міжнародні конференції, студенти та викладачі МЕГУ проводять з іноземними колегами спільні дослідження та готують наукові роботи, видають збірники.

DSC_0418.JPG

На базі університету діє перший в Україні Музей миру, створений засновником закладу Степаном Дем’янчуком. Є своя інформагенція.