• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Розпочався черговий етап декларування



23 січня 2019 року відбудеться пленарне засідання позачергової двадцять четвертої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

23 січня 2019 року о 09-00 год. в каб. 311 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.)

23 січня 2019 року о 09-30 год. в депутатській кімнаті сесійної зали обласної ради відбудеться

засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (голова - Вервега М.С.)

23 січня 2019 року о 09-30 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.)

Обласний конкурс з енергоефективності - 2019



Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Запрошують взяти участь у конкурсі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest"



Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

29.10.2018

Легкоатлетка з Рівненщини виборола «срібло» на чемпіонаті України

26-26 жовтня у Івано- Франківськ в урочище Демянів лаз відбувся чемпіонат України з кросу дорослих молоді, юніорів та юнаків та чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР.
У змаганнях взяло участь 470 учасників з 25 регіонів України. Команда Рівненської області серед 25 команд регіонів посіла п’яте місце . Ці змагання були відбірковими до чемпіонату Європи з кросу, який відбудеться у 9 грудня у Тельбузі. 
Вихованка Костопільського ліцею - Боровець Яна, яка не зважаючи на складність кросової траси стала срібним призером з бігу на дистанції 2 км серед дівчат старшої вікової групи, шостою фінішувала на дистанції 1 км Уляна Рачинська та десятим перетнув лінію фінішу у бігу на 3 км Юрій Ткачук.