• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Оголошення про початок формування (перегляду) складу конкурсної комісії

для проведення конкурсів на зайняття посад керівників закладів охорони здоров’я спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області

Розпочався черговий етап декларування


23 січня 2019 року відбудеться пленарне засідання позачергової двадцять четвертої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

23 січня 2019 року о 09-00 год. в каб. 311 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.)

23 січня 2019 року о 09-30 год. в депутатській кімнаті сесійної зали обласної ради відбудеться

засідання постійної комісії обласної ради з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (голова - Вервега М.С.)

23 січня 2019 року о 09-30 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.)

Обласний конкурс з енергоефективності - 2019Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Запрошують взяти участь у конкурсі дитячо-юнацької творчості "Перлина Fest"ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

02.11.2018

Олександр Данильчук зустрівся з італійськими спеціалістами з лікування муковісцидозу

З 2015 року розпочалася співпраця з президентом італійської Асоціації «Алба Онлус» Пєтро Армані, який опікується хворими на муковісцидоз. За цей період він допоміг наповнити палати необхідною технікою, що відкрилися в Чорнобильській лікарні, для хворих цією недугою. Крім того, він передає ліки, інгалятори, пепмаски.

Також в Італії, в центрі муковісцидозу проходили стажування два українських лікарі з Рівного та Києва.

Цього тижня до Рівного приїхали лікарі з Італії, які поділилися своїм досвідом лікування та організаційними питаннями роботи центру муковісцидозу.

Сьогодні голова обласної ради Олександр Данильчук та заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зустрілися з європейськими спеціалістами по муковісцидозу.

Олександр Данильчук подякував італійським фахівцям за допомогу, яку вони постійно надають для хворих мешканців нашої області. За неоціненний внесок у справу допомоги хворим на Рівненщині він нагородив Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради Пєтра Армані.

Голова обласної ради також наголосив, що обласна рада не стоїть осторонь цієї не дуги, і в міру можливостей виділяє кошти на лікування муковісцидозу. Так, в рамках обласної програми «Діти Рівненщини» було спрямовано 1,5 млн. грн. на лікування хворих.

Світлана Богатирчук-Кривко зазначила, що спільно з Зінаїдою Веремчук підготували звернення до Кабінету Міністрів України.

«Не всі ОТГ та райони можуть покрити витрати на лікування хворих на муковісцидоз. Саме тому, ми звертаємося до центрального органу влади, аби вони з наступного року забезпечили в повному обсязі фінансування з державного бюджету для пацієнтів з орфанними захворюваннями.», - зауважила вона.

«Важливо, щоб в боротьбі з цією рідкісною хворобою об’єдналися і медики, і батьки, і діти, - розповів Пєтро Армані під час круглого столу. – Тільки тоді ви зможете дати повноцінне життя хворим.»