• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради

 у листопаді та грудні 2018 року

07 грудня 2018 року відбудеться пленарне засідання чергової сесії обласної ради
Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади директора комунального закладу «Олександрійська спеціалізована мистецька школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради


Рівненська обласна рада здійснює відбір юридичної особи – організатора аукціону

з продажу об’єктів приватизації, що належать до обласної комунальної власності

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

30 листопада відбудеться засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад01.11.2018 завершився прийом документів на посади керівників комунальних закладів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області19-21 листопада 2018 року у НСК "Олімпійський" (вул.Велика Васильківська, 55,м.Київ, Україна)
відбудеться міжнародна конференція "Український енергетичний тиждень '18".


Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

02.11.2018

Олександр Данильчук зустрівся з італійськими спеціалістами з лікування муковісцидозу

З 2015 року розпочалася співпраця з президентом італійської Асоціації «Алба Онлус» Пєтро Армані, який опікується хворими на муковісцидоз. За цей період він допоміг наповнити палати необхідною технікою, що відкрилися в Чорнобильській лікарні, для хворих цією недугою. Крім того, він передає ліки, інгалятори, пепмаски.

Також в Італії, в центрі муковісцидозу проходили стажування два українських лікарі з Рівного та Києва.

Цього тижня до Рівного приїхали лікарі з Італії, які поділилися своїм досвідом лікування та організаційними питаннями роботи центру муковісцидозу.

Сьогодні голова обласної ради Олександр Данильчук та заступник голови ОДА Світлана Богатирчук-Кривко зустрілися з європейськими спеціалістами по муковісцидозу.

Олександр Данильчук подякував італійським фахівцям за допомогу, яку вони постійно надають для хворих мешканців нашої області. За неоціненний внесок у справу допомоги хворим на Рівненщині він нагородив Почесною грамотою та пам’ятним знаком обласної ради Пєтра Армані.

Голова обласної ради також наголосив, що обласна рада не стоїть осторонь цієї не дуги, і в міру можливостей виділяє кошти на лікування муковісцидозу. Так, в рамках обласної програми «Діти Рівненщини» було спрямовано 1,5 млн. грн. на лікування хворих.

Світлана Богатирчук-Кривко зазначила, що спільно з Зінаїдою Веремчук підготували звернення до Кабінету Міністрів України.

«Не всі ОТГ та райони можуть покрити витрати на лікування хворих на муковісцидоз. Саме тому, ми звертаємося до центрального органу влади, аби вони з наступного року забезпечили в повному обсязі фінансування з державного бюджету для пацієнтів з орфанними захворюваннями.», - зауважила вона.

«Важливо, щоб в боротьбі з цією рідкісною хворобою об’єдналися і медики, і батьки, і діти, - розповів Пєтро Армані під час круглого столу. – Тільки тоді ви зможете дати повноцінне життя хворим.»