• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

14 червня 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Розпочався прийом документів від кандидатів
до складу постійної поліцейської комісії ГУ Нацполіції в Рівненській області

13-14 червня 2019 року відбудеться Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження і V Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2019)"


23 травня в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Інформування громадськості про діяльність ради – шлях до порозуміння та відкритості».

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

12.11.2018

Конкурсна комісія визначає переможців на заміщення вакантних посад керівників навчальних закладів

Впродовж цього тижня в обласній раді відбуватимуться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на посаду керівників закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області. 

На них кандидати на посади керівників закладів освіти шляхом письмового тестування проходитимуть перевірку на знання законодавства України у сфері загальної середньої освіти та перевірку професійної компетентності шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання. Крім того, комісія заслуховуватиме презентацію перспективного плану розвитку навчального закладу.

Так, минулого тижня конкурсний відбір проходили кандидати Олена Амельянович на посаду директора КЗ «Клеванська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів» та Валерій Малюжинський на посаду директора КЗ «Чудельська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2 I-II ступенів». За результатами конкурсу вищезгадані претенденти набрали необхідну кількість балів - 13. Відтак, комісія визначила їх переможцями конкурсу.

Сьогодні та в наступні дні члени конкурсної комісії обиратимуть переможців на посади директорів ще десятьох комунальних закладів. Зокрема, «Вербська санаторна загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів», «Чудельска спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 I-II ступенів», «Ясининицький навчально-реабілітаційний Центр», «Мізоцька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів», «Клеванська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №1 I-III ступенів», «Костопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів», «Великомежериціька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів», «Костопільський обласний ліцей-інтернат II-III ступенів фізичної культури і спорту», «Тучинський навчально-реабілітаційний центр», «Дубенська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат I-II ступенів».

Нагадаємо, що призначення на посаду відбувається згідно Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, затвердженого рішенням обласної ради від 27 липня 2018 року №1055.

Окрім того, відтепер, конкурсний відбір можна дивитися наживо на офіційному веб-сайті обласної ради.