• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради

 у грудні 2018 року

14 грудня 2018 року відбудеться друге пленарне засідання двадцять третьої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

13 грудня в приміщенні Рівненської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування. РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ.Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

20.11.2018

Керівники соціальних закладів області презентували програми розвитку на 2019 рік

Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей під головуванням Бориса Бірука.

На ньому депутати заслухали директорів комунальних соціальних закладів області, які презентували програми розвитку на наступний рік.

Зокрема, як зазначив керівник КЗ «Рівненський геріатричний пансіонат» Василь Дрозд в наступному році вони працюватимуть над розвитком дозвілля у закладі.

«На сьогоднішній день всі корпуси пансіонату знаходяться у належному стані. Цьогоріч нам вдалося залучити близько 600 тис. грн. спонсорських коштів, що дало змогу завершити капітальні ремонти окремих приміщень. Відтак, у наступному році ми плануємо зробити зимовий сад.», - сказав він.

Своєю чергою директор КЗ «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів» Ігор Римар розповів, що вдалося зробити за рік часу на даній посаді. Так, на території закладу спільно з колективом встановили автомобільну стоянку, для родичів, які навідують підопічних. Окрім того, зробили зону відпочинку, а також замінили вікна на енергозберігаючі.

«Наразі нам потрібно 109 тис. грн. на проектно-кошторисну документацію для того, аби на 5 поверсі зробити капітальний ремонт. Там ми плануємо надавати платні послуги підопічним. Є люди, або ж їхні родичі, які готові платити за перебування у закладі, але натомість потребують покращених умов проживання. Така практика активно впроваджена вже на Волині.» - зазначив директор закладу.

Заслухавши інші презентації члени комісії в ході засідання погодили плани діяльностей на 2019 рік таких закладів: «Острозький психоневрологічний інтернат», «Рівненський обласний центр з надання соціальних послуг», «Мирогощанський дитячий будинок-інтернат», «Рівненський обласний центр комплексної реабілітації інвалідів», «Рівненський геріатричний пансіонат», «Тучинський геріатричний пансіонат», «Здолбунівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів», «Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів», «Урвенський психоневрологічний інтернат».