• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради

 у грудні 2018 року

14 грудня 2018 року відбудеться друге пленарне засідання двадцять третьої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

13 грудня в приміщенні Рівненської обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему Бізнес-планування діяльності публічних закладів охорони здоров’я, що знаходяться у власності органів місцевого самоврядування. РЕЄСТРАЦІЯ ТРИВАЄ.



Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт

Мінрегіон втретє проводить щорічний Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».

Українська асоціація районних та обласних рад розпочинає чергову серію фахових майстерень в рамках Проекту ПУЛЬС

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

03.12.2018

Особливі спортсмени змагалися за кубок Рівненської області з шахів

1-2 грудня у Рівному відбувся кубок Рівненської області з шахів серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами слуху, присвячений Міжнародному Дню осіб з інвалідністю.

У даних змаганнях брали участь 70 спортсменів з Березнівського, Костопільського, Млинівського, Рокитнівського, Сарненського районів, м. Рівне, Клеванської та Острозької спецшкіл-інтернатів.

В урочистому відкритті змагань взяли участь начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації Віталій Ліпській, начальник регіонального центру «Інваспорт» Андрій Демчук та головний суддя змагань Леонід Іткін.

Змагання проходили в особистому заліку у трьох нозологіях окремо серед чоловіків, жінок, юнаків та дівчат віком до 18 років.

Переможцями змагань стали:

серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату:

Цицюра Олександр (м. Сарни) серед чоловіків;

Рубель Валентина (м. Рівне) серед жінок;

Дудко Андрій (Млинівський район) серед юнаків;

серед спортсменів з вадами зору:

Протасевич Олександр (Березнівський район) серед чоловіків;

Нестеревич Алла (м. Рівне) серед жінок;

Асєєв Костянтин (Клеванська спецшкола – інтернат) серед юнаків;

серед спортсменів з вадами слуху:

Заболотний Володимир (м. Рівне) серед чоловіків;

Жученя Валентина (м. Рівне) серед жінок;

Клюйко Денис (Острозька спецшкола – інтернат) серед юнаків;

Юглічек Анжеліка (Острозька спецшкола – інтернат) серед дівчат.

Переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.