11.02.2019

З початку року на матеріальну допомогу жителям Рівненщини виділили 397,5 тис.грн.

Сьогодні, 11 лютого, перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк провів особистий прийом громадян, на якому до нього звернулося четверо заявників.

DSC_0193+.jpg

Зокрема, вкотре до Рівненської обласної ради звернулася рівнянка Антоніна Демчук з проханням вирішити її житлове питання. Заслухавши пенсіонерку, Сергій Свисталюк зазначив, що за результатами її попереднього звернення 14 січня 2019 року, обласна рада в межах своїх повноважень підготувала та направила на розгляд до Рівненської міської ради та до департаменту соціального захисту населення Рівного відповідне звернення.

Також під час особистого прийому до Сергія Свисталюка звернулися троє жительок Рівненського району з проханням надати матеріальну допомогу на лікування.

Нагадаємо, що відповідно до рішення обласної ради від 01 грудня 2017року №750 «Про Обласну програму матеріальної підтримки найбільш незахищених верств населення на 2018-2022 роки» жителі Рівненської області мають можливість звертатися до обласної ради (керівництва та депутатів) за фінансовою допомогою.

З нового року і на даний час, на підставі розпоряджень голови обласної ради, матеріальну допомогу надали 210 жителям Рівненщини на загальну суму 397 тис. 500 грн. Одна людина отримала від 1 тис. до 3 тис. грн.Повернення до списку