• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

14 червня 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Розпочався прийом документів від кандидатів
до складу постійної поліцейської комісії ГУ Нацполіції в Рівненській області

13-14 червня 2019 року відбудеться Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження і V Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2019)"


23 травня в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Інформування громадськості про діяльність ради – шлях до порозуміння та відкритості».

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

05.03.2019

Для проведення конкурсу з передачі в концесію «Міжнародний аеропорт Рівне» мають намір створити конкурсну комісію

Проект рішення «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» депутати розглянули сьогодні на профільній комісії.

Нагадаємо, що відповідно до рішення обласної ради від 18.05.2018 №951 цілісний майновий комплекс обласного КП «Міжнародний аеропорт Рівне» увійшов до переліку об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненської області, які можуть надаватися у концесію.

Згідно проекту рішення до складу конкурсної комісії входитимуть 10 чоловік. Зокрема, голова комісії – перший заступник голови обласної ради Сергій Свисталюк; секретар комісії – начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Юрій Нілабович; члени конкурсної комісії: голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Юрій Благодир, голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Віталій Бойко, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, перший заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Діана Гордійчук, голова постійної комісії з питань будівництва та архітектуру Микола Кучерук, начальник управління інфраструктури та промисловості облдержадміністрації Федір Мисюра, директор обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне», заступник голови облдержадміністрації Ігор Тимошенко.

Проте, у членів постійної комісії з економічних питань та комунальної власності під головуванням Віталія Бойка жваве обговорення викликав такий склад Конкурсної комісії.

Депутат Петро Мартинчук запропонував до її складу включити також депутата Михайла Кириллова. Таку пропозицію підтримали та рекомендували винести із зазначеними змінами проект рішення на чергову сесію обласної ради одноголосно, окрім Михайла Кириллова, який утримався.

Крім того, в ході засідання депутати розглянули ряд власних питань. Частина з яких стосувалися щодо звільнення від сплати 30% або 50% отриманої орендної плати до обласного бюджету на 2019 рік. Всі звернення члени комісії підтримали та рекомендували винести на розгляд сесії, яка відбудеться 15 березня.

На засіданні комісії депутати також заслухали інформацію щодо прибутковості комунальних підприємств Рівненської обласної ради за 2018 рік. Проаналізувавши рентабельність тих чи інших підприємств Олесандр Ширяєв зауважив, що більшість із закладів подали звіти щодо прибутків досить низькі. Після тривалого обговорення Анатолій Грисюк озвучив пропозицію, аби директори комунальних підприємств підготували на наступне засідання комісії оновлений фінансовий план на 2019 рік з пропозицією, щоб вийти мінімально на 3% рентабельності. За дане рішення члени комісії проголосували одноголосно.