• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

14 червня 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Розпочався прийом документів від кандидатів
до складу постійної поліцейської комісії ГУ Нацполіції в Рівненській області

13-14 червня 2019 року відбудеться Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження і V Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2019)"


23 травня в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Інформування громадськості про діяльність ради – шлях до порозуміння та відкритості».

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

06.03.2019

На медичній комісії презентували програму, яка дозволить знизити кількість онкологічних хворих в області

Для зниження захворюваності та смертності від онкологічних захворювань, а також для поліпшення ефективності профілактики, забезпечення раннього виявлення та лікування онкологічних хворих на Рівненщині створили Обласну програму лікування та профілактики злоякісних новоутворень. Її сьогодні на засіданні постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства під головуванням Михайла Вервеги презентував головний лікар КП «Рівненський протипухлинний центр» Григорій Максим’як.

За його словами в області проживає більше 22 тисячі осіб, які мають онкологічне захворювання. Серед таких хворих близько 45 відсотків становлять жителі сіл.

«Обласна програма створена з метою: зменшення кількості онкологічних хворих, які помирають протягом року після встановлення діагнозу, зниження показника смертності від злоякісних новоутворень, покращення заходів належної реабілітації та створення умов для продовження життя і поліпшення його якості», - зауважив Григорій Максим’як.

Він зазначив, що на реалізацію Програми відповідно до плану фінансування потрібно 17 млн. 413 тис. грн.

Зокрема, ці кошти будуть спрямовані на забезпечення протипухлинного центру сучасними лікувально-діагностичними та хірургічним обладнанням відповідно до затвердженого МОЗ України – 3 млн. 830 тис. грн.; ефективне застосування телемедицини для ранньої діагностики онкозахворювань в області – 15 тис. грн.; технічне обслуговування та профілактичні заходи із збереження в робочому стані наявного, особливо високовартісного, медичного обладнання закладу – 1 млн. 500 тис. грн.; забезпечення онкохворих області хіміотерапевтичними препаратами, радіо фармпрепаратами та фармацевтичними препаратами супроводу для лікування – 5 млн. грн.; забезпечення підприємства у видатках для оплати комунальних послуг, енергоносіїв та інших витрат пов’язаних з функціонуванням закладу – 7 млн. грн. 

Крім того, участь у розроблені та затвердженні удосконалених освітніх програм для навчальних закладів, медичної громадськості та населення області, що сприяють пропаганді здорового способу життя та профілактики розвитку злоякісних пухлин, а також залучення ЗМІ, навчальних закладів і громадських організацій до інформування населення області шляхом випуску тематичних відео-аудіо роликів, організації промо-акцій, друкування бюлетенів та пам’яток з питань профілактики раннього виявлення та лікування раку – 50 тис. грн.

Головний лікар протипухлинного центру наголосив, що реалізація програми дозволить знизити рівень показника смертності онкологічних хворих на 5-6% та на 6-7% покращить діагностику злоякісних новоутворень I-II стадій.

Заслухавши інформацію щодо розробленої програми члени комісії одноголосно підтримали проект рішення та рекомендували голові обласній раді винести на розгляд чергового пленарного засідання.