• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

14 червня 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять шостої сесії обласної ради

Засідання відбудеться у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2). Початок об 11.00 год. 

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Розпочався прийом документів від кандидатів
до складу постійної поліцейської комісії ГУ Нацполіції в Рівненській області

13-14 червня 2019 року відбудеться Міжрегіональний інвестиційний форум з питань енергоефективності та енергозбереження і V Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ - 2019)"


23 травня в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Інформування громадськості про діяльність ради – шлях до порозуміння та відкритості».

Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

11.03.2019

ОСББ просили підтримки з обласного бюджету

Без названия (1).jpgПередбачити в бюджеті Рівненщини кошти на відшкодування ОСББ та ЖБК відсотків за кредитами, які були залучені на впровадження ними заходів з енергозбереження – з такою пропозицією до обласної ради звернулися представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Відповідне звернення, яке підготували в департаменті ЖКГ облдержадміністрації, розглянули депутати постійної комісії з питань бюджету фінансів та податків (Голова – Юрій Благодир).

DSC_0555+.jpg

Як повідомили представники ОСББ, з грудня минулого року склалася непроста ситуація, коли фінансові зобов’язання щодо оплати заходів з енергозбереження лягли великою мірою на ОСББ, а саме на мешканців багатоквартирних будинків. Якщо говорити про Рівненську область, то відповідні відшкодування в межах визначених відсотків проводяться лише у Рівному за рахунок міського бюджету. В районах ситуація залишається невизначеною, - переконують представники ОСББ.

Як пояснив заступник директора департаменту ЖКГ, енергетики та енергоефективності ОДА Валерій Гуз, відшкодування можна було б провести в рамках реалізації обласної Комплексної програми енергоефективності. Однак перед тим доведеться вносити до неї зміни, адже чинна програма передбачає відшкодування відсотків за енергокредитами лише для фізичних осіб.

DSC_0501+.jpg

Позаяк немає механізму, то закладати якийсь фінансовий ресурс – передчасно, вважає голова комісії Юрій Благодир. «На сьогодні ми не маємо конкретних і точних цифр чи підрахунків щодо фінансування цього питання. Просто так виділити якусь суму, до того ж без розробленого механізму ми не можемо», - підсумував він.

Натомість, члени комісії погодили таку рекомендацію: відповідним підрозділам обласної державної адміністрації розробити пропозиції щодо доцільності та можливостей здійснювати вищезгадані відшкодування за енергокредитами саме для ОСББ та ЖБК в частині внесення змін до відповідних програм та враховуючи реальні фінансові можливостей обласного бюджету на 2019 рік.