16.04.2019

Відбувся весняний обласний спортивний фестиваль серед підліткових клубів

Двічі на рік цей захід традиційно проводить комунальний заклад «Обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради в рамках Всеукраїнських масових спортивних заходів для молоді «Здорова молодь – здорова нація».

DSC_0063+.jpg

Учасниками змагань стали 10 команд з різних куточків Рівненщини. Організатори поєднали елементи різних видів спорту та рухової активності так, щоб надати дітям з різним рівнем фізичної підготовки можливість виявити свої здібності і бути конкурентними у спортивному протистоянні.

Упродовж кількох годин у спортзалі Рівненського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» діти змагалися у 5 командних естафетах та пройшли випробування  інтелектуальним завданням «Спорт у цифрах».

DSC_0051+.jpg

Як результат, перемогу здобула команда підліткового клубу «Фаворит» відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА . Лише один бал відділив від лідерства команду «Козак»  з Вараш, вони стали другими.  «Бронзу» також здолбунівчани – учасники команди «Олімп» відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА.

Переможцям та призерам вручили дипломи, кубки та медалі від КЗ «Спорт для всіх», а всім учасникам – сувеніри від Відділення НОК України у Рівненській області.

DSC_0202+.jpgПовернення до списку