• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 рокуУ вівторок, 12 листопада 2019 року в 301 каб. облради відбудуться
засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:


Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної радиРозпочався прийом документів на заміщення посади керівника комунального закладу «Регіональний інформаційно-комп’ютерний центр» Рівненської обласної ради

19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

07.05.2019

Які пільги можуть отримати учасники АТО та члени їх сімей

На черговій сесії обласної ради депутати розглянуть проект рішення, який має на меті покращити соціальне забезпечення, медичний захист, психологічну реабілітацію та інші заходи соціальної підтримки учасників антитерористичної операції. Йдеться про Обласну комплексну програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпечення їх здійснення, на 2019-2022 роки.

Згідно цієї програми учасники та ветерани війни-добровольці матимуть можливість проводити лікування та зубопротезування в комунальному підприємстві «Рівненська обласна стоматологічна поліклініка» з розрахунку до 10 тис. грн. на одну особу, в тому числі виготовлення сучасних зубних конструкцій. Також це стосується вдів та дітей загиблих учасників.

Крім того, за рахунок обласного та районних бюджетів, бюджетів ОТГ відбуватиметься забезпечення профілактичних, реабілітаційних та лікувально-оздоровчих заходів, зокрема забезпечення в установленому порядку направленнями учасників, ветеранів війни-добровольців до комунального підприємства «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни».

Також програма передбачає: надання адресної грошової допомоги демобілізованим воїнам, ветеранам війни-добровольцям, сім’ям воїнів, які потрапили в полон; надання пільг на проїзд в пасажирському транспорті загального користування; забезпечення земельними ділянками та вирішення житлових питань учасників, членів сімей загиблих та ветеранів війни-добровольців; забезпечення безоплатного харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів та звільнення від плати за харчування вихованців дошкільних навчальних закладів, батьки яких є учасниками, в тому числі загиблими учасниками та батьки яких віднесені до осіб, які постраждали під час участі у масових акціях громадського протесту у період 2013-2014 роках.

Програма розроблена на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 5 грудня 2018 року №1021.