• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

27 серпня 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок об 11-00 год. 
- з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.) Початок о 14-00 год. 
Місце проведення - каб.301 облради.

Оголошується прийом документів від кандидатів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській областіМінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

20.06.2019

Рівненський аеропорт мають намір передати в концесію

Вчора на засіданні сесії обласної ради депутати проголосували за проект рішення «Про утворення конкурсної комісії для проведення конкурсу з передачі в концесію цілісного майнового комплексу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

Рішення зумовлене з метою залучення інвестицій в економіку регіону та ефективнішого використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Рівненщини. Так, згідно документу буде створена комісія, до складу якої входитиме 12 осіб.

Зокрема, голова комісії – перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк, секретар – начальник відділу з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату обласної ради Юрій Нілабович та члени комісії: голова постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Віталій Бойко, заступник голови обласної ради Олексій Бучинський, перший заступник голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків Діана Гордійчук, член постійної комісії з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією Микола Драганчук, член постійної комісії з економічних питань та комунальної власності Михайло Кириллов, начальник відділу Управління Служби Безпеки України в Рівненській області Сергій Косяк, голова постійної комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури Микола Кучерук, начальник управління інфраструктури та промисловості облдержаадміністрації Федір Мисюра, директор обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» Ігор Насинюк, заступник голови облдержаадміністрації Ігор Тимошенко.

За словами Сергія Свисталюка, дане положення передбачає тільки створення комісії.

«В її повноваження входить розроблення документації щодо умов конкурсу. Проте, всі рішення прийматиме не комісія, а депутатський конкурс», - сказав він.

Також, як зауважив голова комісії, таке рішення депутати прийняли з огляду на те, що обласний бюджет не може покривати борги комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне».

«Передача в концесію – це чи не єдиний шлях виходу з економічного стану, який склався на сьогодні, - наголосив Сергій Свисталюк. – Перше засідання комісії ймовірно відбудеться наприкінці червня, або ж у липні».