• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

01.07.2019

На чемпіонаті України особливі спортсмени з Рівненщини вибороли призові місця

З 24 по 27 червня в м. Кропивницький проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового і фізичного розвитку.

У змаганнях взяли участь спортсмени з 24 областей України та м. Київ. Збірну команду Рівненської області представляли 9 спортсменів, які вибороли наступні місця:

Спортсмени з ураженнями опорно-рухового апарату

Штовхання ядра

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання спису

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Метання диску

І місце – Вдовин Михайло (Млинівський р-н), клас F – 42, тренер Коваленко В.С.

ІІ місце – Міськов Андрій (м. Рівне), клас F – 57, тренери Трофимчук М.В., Полюхович В.О.

Біг 400 м

ІІ місце – Августін Наталія (Млинівський р-н), клас F – 35, тренер Коваленко В.С.

Спортсмени з вадами зору

Метання спису

І місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Метання диску

ІІ місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Штовхання ядра

ІІ місце – Субота Роман (м. Рівне), клас F – 13, тренери Трофимчук М.В., Макринський С.О.

Біг 200 м

ІІІ місце – Ліценко Анастасія (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

Біг 400 м

ІІ місце – Ліценко Анастасія (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

Біг 800 м

ІІ місце – Левчик Сергій (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

Біг 1500 м

ІІІ місце – Левчик Сергій (м. Рівне), клас T – 13, тренер Станко С.О.

Спортсмени з вадами розумового і фізичного розвитку

Стрибки в довжину

ІІ місце – Холод Оксана (м. Рівне), клас T – 20, тренер Трофимчук М.В.