• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

05.08.2019

Юні туристи з Рівненщини вибороли «бронзу» на Всеукраїнських змаганнях

З 28 липня по 3 серпня на базі Центрального табору туристського активу учнів України (с. Осій Іршавського району Закарпатської області) проходив ХІІ Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців. 15 команд з усієї України взяти участь у зльоті.

Рівненську область представляла команда, яка складалась із гуртківців комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, переможців обласного зльоту юних туристів-краєзнавців, здобувачів освіти Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6: Маєвського Дениса, Племянника Дмитра, Шокала Іваа, Мельник Владислави, Склянчук Вікторії та Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 - Садовської Яни, Гаврон Олени, керівник – Гнатюк Вікторія Володимирівна, керівник гуртка комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради, вчитель географії Здолбунівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6.

За умовами XIІ Всеукраїнського зльоту юних туристiв-краєзнавцiв на команди чекали випробовування на міцність, витривалість у змаганнях з туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту, робота у творчих майстернях - захист звітів про пошуково-дослідницьку роботу гуртка з різних видів краєзнавства та конкурсна програма - представлення творчих здібностей, знань та вмінь, отриманих на заняттях гуртка та під час участі в різноманітних конкурсах, змаганнях.

Юні туристи – краєзнавці комунального закладу «Рівненська обласна станція юних туристів» Рівненської обласної ради стали переможцями та отримали дипломи:

ІІІ місце з конкурсної програми «Візитка команди»;

ІІІ місце з виду «Творчі майстерні» - «Фольклор та етнографія»;

ІІІ місце з виду «Творчі майстерні» -«Геологічне краєзнавство».