• Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

27 серпня 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок об 11-00 год.
- з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.) Початок о 14-00 год.
Місце проведення - каб.301 облради.

Оголошується прийом документів від кандидатів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській області

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Спортсмени-переможці Чемпіонатів світу і Європи отримали грошові винагороди

Сьогодні голова обласної ради Олександр Данильчук спільно з виконувачем обов’язків голови ОДА Ігорем Тимошенком привітали та вручили грошові винагороди переможцям та призерам командного Чемпіонату світу і чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами зору.

Олександр Данильчук, який є Почесним Президентом Асоціації вільної боротьби на Рівненщині зауважив, що сам знає, як важко готуватися до змагань та здобувати перемогу.

«Бажаю вам й надалі працювати та перемагати! Міцного здоров’я, менше травм та більше нагород», - сказав він.

Нагадаємо, що командний чемпіонат світу з дзюдо проходив 5 липня в м. Форт Вейн (США), участь в якому взяли 158 спортсменів з 31 країн світу. До слова, дані змагання є рейтинговим у відборі для участі у літніх Паралімпійських іграх 2020 року.

У складі національної збірної команди України участь у змаганнях брали 7 спортсменів та 2 тренери з Рівненщини.

Зокрема, Никита Омельчук, Давид Хорава, Олександр Назаренко, Олександр Помінов, Юлія Галінська, Ірина Гусєва, Анастасія Гарник.

Чемпіонат Європи відбувся з 26 по 28 липня в м. Генуя (Італія). Учасниками змагань були 130 спортсменів із 18 країн Європи, з яких 6 спортсменів – з Рівненщини.

У підсумку чемпіонами Європи стали Давид Хорова та Олександр Назаренко. Бронзовими призерами чемпіонату Європи стали Людмила Логацька та Анастасія Гарник, Олександр Помінов та Юлія Галінська посіли 5 місця.

У медальному заліку збірна команда України виборола перше загальнокомандне місце, здобувши 3 золотих та 4 бронзових медалей.

Підготовку спортсменів до змагань здійснювали Заслужені тренери України Михайло Романкевич, Ірина Качковська та Іван Іваницький.

З 1 по 5 серпня у місті Пітешт (Румунія) відбувся чемпіонат світу з веслування на байдарках та каное серед юніорів та молоді до 23-х років, де Андрій Шкарнига виборов дві бронзових медалі. Підготував спортсмена до змагань тренер Олександр Максимчук.

Всі спортсмени та їх тренера отримали грошові сертифікати на загальну суму 180 630 тис. грн.