• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

27 серпня 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок об 11-00 год. 
- з питань бюджету, фінансів та податків (голова Благодир Ю.А.) Початок о 14-00 год. 
Місце проведення - каб.301 облради.

Оголошується прийом документів від кандидатів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській областіМінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

13.08.2019

На Рівненщині офіційно стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Сьогодні у Рівному голова Національної поліції України Сергій Князєв за участі керівника регіонального офісу ІСІТАР в Україні Міністерства юстиції США Джона Монтаніо, голови обласної ради Олександра Данилчьука, керівництва та особового складу ГУНП в Рівненській області та голів ОТГ офіційно презентував проєкт «поліцейський офіцер громади». Основна його мета – забезпечити кожну об’єднану територіальну громаду окремим офіцером.

За словами Сергія Князєва, поліцейський офіцер громади – людина, яка буде жити в громаді та тісно взаємодіяти з нею, аби бути орієнтованим на вирішення будь-яких безпекових проблем.

«Кожна людина у найвіддаленішому селі повинна почуватися в безпеці», - сказав він.

Також голова Нацполіції України наголосив на тому, що кожен офіцер буде забезпечений матеріально-технічною базою для ефективної роботи, для цього у бюджеті Нацполіції достатньо коштів. 

Так, кожен поліцейський отримає службове авто. Крім того, у територіальній громаді для нього буде облаштоване робоче місце, а за потреби також буде надано житло.

Голова обласної ради зауважив, що наступний рік – буде рік великих змін.

«Зміни, які будуть внесені до Закону про місцеве самоврядування нададуть всі повноваження органам місцевого самоврядування. Нині у об’єднаних територіальних громадах вже є амбулаторії, нові українські школи, а відсьогодні буде поліцейський громади. Це саме та людина, яка допомагатиме вам у роботі і яка буде займатися вашими проблемами задля вашої безпеці. Тому дуже важливо, аби територіальна громада зробила всі умови для того, аби поліцейському було добре працювати», - сказав Олександр Данильчук.

Джон Монтаніо відзначив, що цей проєкт є логічним продовженням етапу реформування Національної поліції України.

«Я насправді вірю в те, що цей проєкт не буде схожий на ваші попередні досвіди в контексті співпраці з поліцією. Ваші майбутні поліцейські офіцери громади житимуть і працюватимуть у ваших громадах, вони будуть частиною вас. І представники департаменту юстиції США тут, аби показати свою підтримку», - наголосив він.

Сьогодні в ході засідання голови ОТГ підписали меморандум про співпрацю. До слова, серед 34 створених громад на Рівненщині участь у проєкті взяла 31 громада.

Як зауважив Начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук, 41 поліцейських потрібно для обслуговування 31 громади.

«Кандидати на посади офіцерів громади ми будемо відбирати як серед поліцейських, так і серед мешканців ОТГ. Ми відкриті до співпраці, і розглянемо всі заяви бажаючих. Ми будемо їх навчати та підтримувати», - наголосив Валерій Самчук.

За словами Сергія Князєва, відсьогодні розпочинається прийом заяв. Орієнтовно 30-40 днів буде тривати етап відбору. Після чого, тих кого обрала спеціальна комісія протягом двох з половиною місяців проходитимуть спеціальний підготовчий курс, який розробили українські та міжнародні експерти з правоохоронної діяльності.