Вітання голови обласної ради з Днем незалежності України 24.08.2019 Вітання голови обласної ради з Днем незалежності України

Дорогі краяни!

Сьогодні кожен свідомий українець повинен осмислити ціну незалежності своєї держави. Це сотні років боротьби за самобутність, за право стати самостійними та самодостатніми. Це тисячі трагічних історій самопожертви відданих синів України… І хоч минуло уже 28 років, відколи ми офіційно утвердили нашу свободу,  - боротьба за незалежність триває!

Від себе особисто та від кожного жителя Рівненщини – низький уклін тим, хто сьогодні самовіддано боронить східні кордони України. Завдяки вам над нами – мирне небо!

 Сергій Свисталюк привітав жителів Рівненщини з прийдешнім державним святом 23.08.2019 Сергій Свисталюк привітав жителів Рівненщини з прийдешнім державним святом

Сьогодні у Рівненському музично-драматичному театрі відбулися урочистості з нагоди відзначення 28-ої річниці незалежності України.

Перший заступник голови Рівненської обласної ради Сергій Свисталюк від всього депутатського корпусу та голови обласної ради привітав усіх присутніх з Днем Прапора України, який відзначають сьогодні, та прийдешнім Днем незалежності України.

В обласній раді оголошено прийом документів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони 23.08.2019 В обласній раді оголошено прийом документів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони

Сьогодні, 23 серпня, розпочався прийом документів від кандидатів до складу постійної поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській області. Такі комісії створюються у територіальних органах поліції, до яких, відповідно до законодавства, обласна рада обирає двох представників від громадськості.

Рівне відзначає День Державного Прапора 23.08.2019 Рівне відзначає День Державного Прапора

Сьогодні з нагоди державного свята – Дня Прапора у центрі міста урочисто підняли синьо-жовтий стяг.

Церемонія відбулася на Майдані Незалежності за участі першого заступника голови Рівненської обласної ради Сергія Свисталюка, заступника голови облради Олексія Бучинського, виконувача обов’язків голови ОДА Ігоря Тимошенка, його заступників Олександра Корнійчука, Світлани Богатирчук-Кривко, пластунів, військових, жителів та гостей Рівного. 

Почесною грамотою Верховної Ради України хочуть відзначити головного лікаря та «кіборга» 22.08.2019 Почесною грамотою Верховної Ради України хочуть відзначити головного лікаря та «кіборга»

Сьогодні на засіданні постійної комісії з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції під головуванням Валентина Кроки депутати розглянули проекти рішень щодо нагородження Почесною грамотою Верховної Ради України.

Реформа НУШ: які нововведення передбачаються в освіті 21.08.2019 Реформа НУШ: які нововведення передбачаються в освіті

Головний спеціаліст Міністерства освіти та науки України Тетяна Запорожець наголосила, що розвиток освіти в Україні набуває загальнонаціонального значення, і впровадження реформи буде відбуватися й надалі.

На Рівненщині з’являться мультифункціональні спортивні майданчики 21.08.2019 На Рівненщині з’являться мультифункціональні спортивні майданчики

На реалізацію ініціативи Міністерства молоді та спорту щодо будівництва в області мультифункціональних спортивних майданчиків Рівненщина отримала 5,5 млн.грн. державної субвенції. Кошти розподілятимуть між місцевими органами влади. Відповідні зміни необхідно внести і до обласного бюджету на найближчій сесії 30 серпня. Про це повідомила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Лідія Біляк на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціальної політики та соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова комісії – Борис Бірук). Депутати розглянули й низку інших змін до бюджету.

 Всеукраїнське Джемборі з нагоди 30-ої річниці відновлення Пласту в Україні відзначили на Рівненщині 20.08.2019 Всеукраїнське Джемборі з нагоди 30-ої річниці відновлення Пласту в Україні відзначили на Рівненщині

Третій традиційний скаутський злет відбувся на Рівненщині в селі Хотин у Рівненському районі. Тут зібралося понад тисячу пластунів з усієї України та делегації з Австралії, Польщі, Білорусі, Канади, США, Грузії, аби відзначити 30-ту ювілейну пластову зустріч присвяченій відновлення діяльності Пласту в Україні. 

Нова об’їзна неподалік Дубно може з’явитися за кілька років 20.08.2019 Нова об’їзна неподалік Дубно може з’явитися за кілька років

Про початок будівництва нового шляхопроводу в об’їзд міста Дубно сьогодні повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг області Микола Козачок під час засідання постійної комісії обласної ради з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова комісії – Микола Кучерук).  Дана інформація прозвучала під час обговорення питання порядку денного «Про стан будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг на території Рівненської області у 2019 році».

Рівень злочинності на Рівненщині значно нижчий ніж в середньому по Україні 20.08.2019 Рівень злочинності на Рівненщині значно нижчий ніж в середньому по Україні

Про це повідомив заступник прокурора Рівненської області Остап Сидора на засіданні комісії з питань регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією під головуванням Ігор Фізика. За його словами за перше півріччя 2019 року прокурорами здійснювалося процесуальне керівництво у 32438 кримінальних провадженнях, з яких 9951 – закінчено, 8309 – закрито та 1642 – скеровано до суду.


Новини 41 — 50 з 7566
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець