У Рівному відзначили Всеураїнський день бібліотек 30.09.2019 У Рівному відзначили Всеураїнський день бібліотек

У Всеукраїнський день бібліотек працівники книгозбірень не лише відзначили кращих фахівців своєї галузі, а й ділилися досвідом із власних успішних практик популяризації бібліотечної справи та залучення коштів.

Дочка Василя Сухомлинського розповіла про гуманістичну педагогіку та батька 29.09.2019 Дочка Василя Сухомлинського розповіла про гуманістичну педагогіку та батька

На Рівненщині відбулися Всеукраїнські педагогічні читання Василя Сухомлинського.
Понад 240 учасників взяли участь у чергових педагогічних читаннях з теми: «Василь Сухомлинський у діалозі з сучасністю: методична спадщина педагога в контексті ідей Нової української школи».
Своїми враженнями поділилася й донька відомого педагога – Ольга Сухомлинська.

  Спортсмени з Рівненщини вибороли медалі на Кубку світу 27.09.2019 Спортсмени з Рівненщини вибороли медалі на Кубку світу

В Узбекистані, на Кубку світу з дзюдо серед спортсменів з вадами зору - IBSA Judo Grand-Prix спортсмени з Рівненщини Давид Хорава та Олександр Назаренко вибороли бронзові нагороди. 

Новий елеваторний комплекс відкрили у Костополі 26.09.2019 Новий елеваторний комплекс відкрили у Костополі

Сучасний елеваторний комплекс з очищення, сушіння, зберігання та відвантаження зерна сьогодні відкрили у Костополі. Оглянути новий обєкт інвестор запросив і представників влади. Зокрема, голову обласної ради Олександра Данильчука та голову облдержадміністрації Віталія Коваля.

МАНівці розширили наукові горизонти 24.09.2019 МАНівці розширили наукові горизонти

Днями Рівненська Мала академія наук, відкриваючи новий навчальний рік, підписала три угоди про співпрацю з місцевими навчальними закладами. Зокрема, з Національним університетом водного господарства та природокористування, Рівненським обласним науковим ліцеєм-інтернатом ІІ-ІІІ ступенів та Гощанською районною гімназією.

«Кошти на лікування орфанних захворювань, гемодіаліз та інсулін повинні бути закладені в Держбюджеті-2020», - Олександр Данильчук 24.09.2019 «Кошти на лікування орфанних захворювань, гемодіаліз та інсулін повинні бути закладені в Держбюджеті-2020», - Олександр Данильчук

Голова обласної ради Олександр Данильчук сьогодні перебуває в Одесі на розширеному засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад. З-поміж іншого, учасники засідання обговорили проект Державного бюджету на 2020 рік. Олександр Данильчук наполіг, аби пропозиції УАРОР щодо головного кошторису країни на наступний рік доповнили важливим пунктом – передбачили у держбюджеті кошти на лікування орфанних хвороб, проведення процедури гемодіалізу та забезпечення інсуліном.

До поліцейської комісії поліції охорони від громадськості подалися троє 24.09.2019 До поліцейської комісії поліції охорони від громадськості подалися троє

23 вересня в обласній раді завершили прийом документів від представників громадськості до поліцейської комісії Управління поліції охорони в Рівненській області. Відповідно до проекту рішення, бажання представляти інтереси громадськості у вищезгаданій комісії виявили троє осіб. Однак на сесії обласної ради депутати мають затвердити дві кандидатури.

Олександр Данильчук бере участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад 24.09.2019 Олександр Данильчук бере участь у засіданні Правління Асоціації районних та обласних рад

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук перебуває в Одесі, де бере участь у розширеному засіданні Правління УАРОР. Учасники зібрання планують розглянути та ухвалити низку організаційних рішень та обговорити актуальні для місцевого самоврядування ініціативи. 

Делегація від Рівненщини бере участь у роботі VIII Конгресу ініціатив Східної Європи 23.09.2019 Делегація від Рівненщини бере участь у роботі VIII Конгресу ініціатив Східної Європи

23-24 вересня у Любліні, під егідою Європейської Комісії, відбувається 8-й щорічний Конгрес Ініціатив Східної Європи. Місцеве самоврядування та виконавчу владу Рівненщини на Конгресі представляють заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський та голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

На Рівненщині стартував Європейський тиждень спорту 23.09.2019 На Рівненщині стартував Європейський тиждень спорту

Другий рік поспіль в кінці вересня в Україні, як і ще в 40 країнах, стартує Європейський тиждень спорту. Рівненщина також активно долучається до найрізноманітніших активностей в підтримку ідей європейської інтеграції у сфері спорту.


Новини 31 — 40 з 7604
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець