• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

28.08.2019

Президія затвердила порядок денний сесії

До півсотні питань винесено на розгляд депутатів обласної ради на сесію, яка відбудеться найближчої п’ятниці 30 серпня. Порядок денний затвердили сьогодні члени президії.

Серед них, зокрема, низка кадрових рішень. Депутати повинні визначитися щодо керівників десяти комунальних підприємств та закладів через закінчення терміну дії контрактів: Рівненського обласного виробничого комунального підприємства водопровідно-каналізаційного господарства «Рівнеоблводоканал»,  Рівненського обласного краєзнавчого музею, Рівненського будинку вчених, Рівненського обласного протитуберкульозного диспансера, Рівненського психоневрологічного інтернату, Здолбунівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів, Рівненського обласного центру комплексної реабілітації інвалідів, Рівненського обласного центру організації оздоровлення та формування здорового способу життя дітей та молоді,  Острозького обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Костянтина Івановича Острозького, Мирогощанського дитячого будинку-інтернату.

Також депутати  планують погодити зміни до обласного бюджету на поточний рік та внести зміни до низки обласних програм.

Зважаючи на резонансність, особливу увагу депутати планують приділити питанню щодо стану будівництва, реконструкції, ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг області. Для цього запросили на пленарне засідання представників причетних структур: управління дорожнього господарства департаменту з питань будівництва та архітектури облдержадміністрації, Служби автомобільних доріг у Рівненській області, ДП «Рівненський облавтодор», управління Укртрансбезпеки,  управління патрульної поліції в Рівненській області департаменту патрульної поліції Національної поліції України.

Крім того, винесено на сесію питання щодо посилення габаритно-вагового контролю на дорогах Рівненської області.

Є у порядку денному низка питань, які стосуються припинення права користування або ж надання в користування мисливських угідь, погодження надання в користування надр для видобутку корисних копалин на території Рівненщини.

13 із 49 питань рекомендовані на розгляд пленарного засідання постійними комісіями обласної ради. Серед них, зокрема, питання патріотичного спрямування: про створення комунального закладу «Рівненський обласний пластовий вишкільний центр» Рівненської обласної ради та Звернення до Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич щодо включення до програми вивчення української літератури у закладах загальної середньої освіти творчого спадку українського письменника Уласа Самчука.