• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

17 березня 2017 року відбудеться пленарне засідання десятої сесії обласної ради
в сесійній залі облради (м.Рівне, майд. Просвіти, 2 ІІІ пов.). Початок засідання об 11-00 год.

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 1 2 3 4 5

Рівненська область

Опитування

Фотогалерея

Фракції обласної ради



Фракції Рівненської обласної ради VII скликання

Станом на 04/11/2016

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

1

Лозова Оксана Василівна

керівник фракції

2

Білик Юрій Романович

 

3

Васильєв Олександр Анатолійович

 

4

Воронко Тетяна Данилівна

 

5

Женевський Сергій  Юрійович

 

6

Ковальчук Володимир Олександрович

 

7

Сайчук Андрій Олександрович

 

8

Свисталюк Сергій Анатолійович

 

9

Ширяєв Олександр Сергійович

 

10

Юзепчук Віктор Іванович

 

 

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»


1

Кучерук Микола Герасимович

керівник фракції

2

Сухляк Владислав Олегович

уповноважений представник

3

Королюк Валентин Анатолійович

 

4

Бузян Степан Степанович

 

5

Вервега Михайло Степанович

 

6

Драганчук Микола Миколайович

 

7

Караїмчук Іван Васильович

 

8

Козак Олександр Борисович

 

9

Кравчук Павло Григорович

 

10

Мариніна Людмила Василівна

 

11

Мартинюк Петро Степанович

 

12

Нестеренко Олександр Леонтійович

 

13

Павловська Ксенія Сергіївна

 

14

Руцький Микола Миколайович

 

15

Ткач Олександр Олександрович

 

16

Черній Алла Леонідівна

 

 

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

1

Файфура Богдан Михайлович

керівник фракції

2

Богатирчук-Кривко

Світлана Кирилівна

 

3

Грисюк Анатолій Іванович

 

4

Кльоп Василь Федорович

 

5

Романюк Ярослав Романович

 

6

Стецюк Василь Григорович

 

 

Фракція ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП"

1

Гордійчук Діана Юріївна

керівник фракції

2

Бірук  Борис Іванович

 

3

Гусарук Валерій Миколайович

 

4

Назарчук Леонід Михайлович

 

5

Шевченко Геннадій Миколайович

 

 

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"


1

Савчук Олександр Іванович

керівник фракції

2

Бортнік Андрій Анатолійович

заступник керівника фракції

3

Валявка Володимир Ярославович

заступник керівника фракції

4

Алексейчук Анатолій Антонович

 

5

Бучинський Олексій Андрійович

 

6

Гомон Олександр Олександрович

 

7

Муляр Володимир Степанович

 

8

Савчук Ірина Григорівна

 

 

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Чугунніков Віталій Семенович

керівник фракції


2

Благодир Юрій Анатолійович

заступник керівника фракції

3

Ундір Віталій Олександрович

заступник керівника фракції

4

Бойко Віталій Ярославович

 

5

Данильчук Олександр Юрійович

 

6

Корнійчук Олександр Васильович

 

7

Крока Валентин Іванович

 

8

Крук Михайло Адамович

 

9

Лобчук Микола Іванович

 

10

Мельник Микола Петрович

 

11

Мисько Олександр Степанович

 

12

Охремчук Віктор Павлович

 

13

Петрук Анатолій Васильович

 

14

Потапчук Руслан Васильович

 

15

Редько Валерій Ярославович

 

16

Сухович Віталій Миколайович

 

17

Фізик Ігор Васильович

 

 

ПОЗАФРАКЦІЙНІ ДЕПУТАТИ

1

Кириллов Михайло Михайлович

заява про вихід з фракції БПП "Солідарність" 08/09/2016

2

Шарманський Юрій Ярославович

заява про вихід з фракції БПП "Солідарність" 08/09/2016

 

Депутатська група «Міжфракційне об’єднання «Медики Рівненщини»

(заява про створення 08/09/2016)

1

Бойко ВіталійЯрославович

 

2

Лозова Оксана Василівна

 

3

Сухляк Владислав Олегович

 

4

Бортнік Андрій Андрійович

 

5

Вервега Михайло Степанович

 

6

Караїмчук Іван Васильович

 

7

Шевченко Геннадій Миколайович

 

8

Білик Юрій Романович

 

9

Юзепчук Віктор Іванович

 

 

Депутатська група «Розвиток громад»

(заява про створення 04/11/2016)

1

Кириллов Михайло Михайлович

уповноважений представник

2

Грисюк Анатолій Іванович

 

3

Романюк Ярослав Романович

 

4

Стецюк Василь Григорович

 

5

Файфура Богдан Михайлович

 

6

Шарманський Юрій Ярославович

 

 



Назад до розділу