• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

27 липня 2018 року об 11.00 у сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майд.Просвіти, 2)
відбудеться пленарне засідання дев'ятнадцятої сесії обласної ради

Графік проведення засідань постійних комісій обласної ради у липні 2018 року


23 липня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії

з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи (голова Валявка В.Я.). Початок засідання об 11-00 год в 301 каб. облради.

23 липня 2018 року відбудеться засідання постійної комісії

з економічних питань та комунальної власності (голова Бойко В.Я.). Початок засідання о 14-00 год. в 301 каб. облради

27 липня 2018 року відбудеться засідання Конкурсної ради

з проведення обласного конкурсу проектів з енергоефективності.
Початок засідання о 10-00 год в 301 каб. облради.

У вересні відбудеться всеукраїнська нарада-семінар для місцевого самоврядування:
встигніть зареєструватись

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2018 році

Конкурс проводить Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

З 12 по 17 жовтня 2018 року в м.Хевіз (Угорщина) за підтримки Посольства Угорщини в Україні

заплановано міжнародний міжвідомчий семінар "Сучасні стратегії у профілактиці дитячого та сімейного неблагополуччя".

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Фракції обласної ради



Депутатські фракції та групи

Рівненської обласної ради VII скликання

Станом на 11/06/2018

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

1

Лозова Оксана Василівна

керівник фракції

2

Білик Юрій Романович

 

3

Васильєв Олександр Анатолійович

 

4

Воронко Тетяна Данилівна

 

5

Женевський Сергій  Юрійович

 

6

Ковальчук Володимир Олександрович

 

7

Сайчук Андрій Олександрович

 

8

Свисталюк Сергій Анатолійович

 

9

Ширяєв Олександр Сергійович

 

10

Юзепчук Віктор Іванович

 

 

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»


1

Кучерук Микола Герасимович

керівник фракції

2

Драганчук Микола Миколайович

уповноважений представник

3

Королюк Валентин Анатолійович

 

4

Бузян Степан Степанович

 

5

Вервега Михайло Степанович

 

6

Караїмчук Іван Васильович

 

7

Козак Олександр Борисович

 

8

Кравчук Павло Григорович

 

9

Мариніна Людмила Василівна

 

10

Мартинюк Петро Степанович

 

11

Нестеренко Олександр Леонтійович

 

12

Павловська Ксенія Сергіївна

 

13

Руцький Микола Миколайович

 

14

Ткач Олександр Олександрович

 

15

Черній Алла Леонідівна

 

 

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

1

Файфура Богдан Михайлович

керівник фракції

2

Богатирчук-Кривко

Світлана Кирилівна

 

3

Грисюк Анатолій Іванович

 

4

Кльоп Василь Федорович

 

5

Романюк Ярослав Романович

 

6

Стецюк Василь Григорович

 

 

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"


1

Савчук Олександр Іванович

керівник фракції

2

Бортнік Андрій Анатолійович

заступник керівника фракції

3

Валявка Володимир Ярославович

заступник керівника фракції

4

Алексейчук Анатолій Антонович

 

5

Бучинський Олексій Андрійович

 

6

Гомон Олександр Олександрович

 

7

Муляр Володимир Степанович

 

8

Савчук Ірина Григорівна

 

 

Фракція ПАРТІЇ "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА "СОЛІДАРНІСТЬ"

1

Чугунніков Віталій Семенович

керівник фракції


2

Благодир Юрій Анатолійович

заступник керівника фракції

3

Ундір Віталій Олександрович

заступник керівника фракції

4

Бойко Віталій Ярославович

 

5

Данильчук Олександр Юрійович

 

6

Корнійчук Олександр Васильович

 

7

Крока Валентин Іванович

 

8

Крук Михайло Адамович

 

9

Лобчук Микола Іванович

 

10

Мельник Микола Петрович

 

11

Мисько Олександр Степанович

 

12

Охремчук Віктор Павлович

 

13

Петрук Анатолій Васильович

 

14

Потапчук Руслан Васильович

 

15

Редько Валерій Ярославович

 

16

Сухович Віталій Миколайович

 

17

Фізик Ігор Васильович

 

 

Депутатська фракція Політичної Партії "УКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ - УКРОП

(скорочена назва: депутатська фракція ПП "УКРОП")

(повідомлення про створення 01.12.2017)


1

Гордійчук Діана Юріївна

керівник фракції

2

Бірук  Борис Іванович

 

3

Гусарук Валерій Миколайович

секретар фракції

 

ПОЗАФРАКЦІЙНІ ДЕПУТАТИ

1

Кириллов Михайло Михайлович

заява про вихід з фракції БПП 08/09/2016

2

Шарманський Юрій Ярославович

заява про вихід з фракції БПП 08/09/2016

3

Назарчук Леонід Михайлович

заява про вихід з фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 06/09/2017

4

Шевченко Геннадій Миколайович

заява про вихід з фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" 06/09/2017

5

Сухляк Владислав Олегович

рішення загальних зборів фракції політичної партії ВО «Батьківщина» в обласній раді від 18/05/2018 про виключення Сухляка В.О. з фракції


 

Депутатська група «Міжфракційне об’єднання «Медики Рівненщини»

(заява про створення 08/09/2016)

1

Бойко Віталій Ярославович

 

2

Лозова Оксана Василівна

 

3

Сухляк Владислав Олегович

 

4

Бортнік Андрій Анатолійович

 

5

Вервега Михайло Степанович

 

6

Караїмчук Іван Васильович

 

7

Шевченко Геннадій Миколайович

 

8

Білик Юрій Романович

 

9

Юзепчук Віктор Іванович

 

 

Депутатська група «Розвиток громад»

(заява про створення 04/11/2016)

1

Кириллов Михайло Михайлович

керівник депутатської групи

2

Грисюк Анатолій Іванович

 

3

Романюк Ярослав Романович

 

4

Стецюк Василь Григорович

 

5

Файфура Богдан Михайлович

 

6

Шарманський Юрій Ярославович

 

  



Назад до розділу