• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

22 серпня 2017 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова Богатирчук-Кривко С.К.).
Засідання відбудеться в 301 каб. Початок о 14-00 год. 

7-8 вересня у Рівному буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)"

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Мінрегіонбуд України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Г Р А Ф І К
проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні та вересні 2017 року

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Хронологія та склад обласної ради попередніх скликань



Число скликання

Період

Перша сесія

Кількість мандатів

(депутатів)

Назва представницького органу

Голова

27 листопада

1939 року –

15 грудня1940 року

Ровенський обласний виконавчий комітет трудящих

Щербак

Пилип

Кузьмович

Перше

15 грудня 1940 року –

22 червня1941 року

72

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Щербак

Пилип

Кузьмович

Лютий 1944 року –

грудень 1947 року

Ровенський обласний виконавчий комітет трудящих

Васильківський Павло

Гнатович

Друге

21 грудня 1947 року – 17 грудня 1950 року

15.01.

1948

70

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Васильківський

Павло

Гнатович

Третє

17 грудня 1950 року –

березень 1953 року

30.12.

1950

70

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Додь

Феодосій

Леонтійович

Четверте

Березень 1953 року – березень 1955 року

10.03.

1953

70

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Додь

Феодосій

Леонтійович

П’яте

Березень 1955 року –

березень 1957 року

15.03.

1955

70

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Додь

Феодосій

Леонтійович

Шосте

Березень 1957 року –

березень 1959 року

23.03.1957

70

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Данилевич

Олександр

Степанович

Сьоме

Березень 1959 року –

5 березня 1961 року

11.03.1959

103

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Благун

Микола

Григорович

Восьме

05 березня 1961 року –березень 1963 року

18.03.1961

107

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Благун

Микола

Григорович

Дев’яте

Березень 1963 року –

14 березня 1965 року

18.03.1963

140

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Благун

Микола

Григорович

Десяте

14 березня 1965 року– 12 березня 1967 року

07.04.1965

144

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Новаковець

Степан

Денисович

Одинадцяте

12 березня 1967 року –16 березня 1969 року

24.03.1967

101

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Новаковець

Степан

Денисович

Дванадцяте

16 березня1969 року –13 червня 1971 року

28.03.1969

103

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Новаковець

Степан

Денисович

Тринадцяте

13 червня 1971 року –червень 1973 року

22.06.1971

105

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Новаковець

Степан

Денисович

Чотирнадцяте

червень1973 року –червень 1975 року

25.06.1973

120

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Новаковець

Степан

Денисович

П’ятнадцяте

Червень 1975 року – червень 1977 року

27.06.1975

120

Ровенська обласна Рада депутатів трудящих

Новаковець Степан Денисович

Шістнадцяте

червень1977 року –

24 лютого 1980 року

28.06.1977

120

Ровенська обласна Рада народних депутатів

Прищепа

Петро Купріянович

Сімнадцяте

24 лютого 1980 року – 20 червня 1982 року

06.03.1980

150

Ровенська обласна Рада народних депутатів

Прищепа

Петро Купріянович

Вісімнадцяте

20 червня 1982 року – 24 лютого 1985 року

06.07.1982

150

Ровенська обласна Рада народних депутатів

Прищепа

Петро Купріянович

Дев’ятнадцяте

24 лютого 1985 року – 21 червня1987 року

14.03.1985

150

Ровенська обласна Рада народних депутатів

Прищепа

Петро Купріянович

Двадцяте

21 червня1987 року – 04 березня 1990 року

07.07.1987

150

Ровенська обласна Рада народних депутатів

Прищепа

Петро Купріянович

(до 14 вересня 1989 року)

З 14 вересня 1989 року - квітень 1990 року –

Єршов

Аркадій Віталійович)

(Двадцять перше)

Перше

04 і 18 березня 1990 року – 01 липня 1994 року

04.04.1990

114

Ровенська обласна Рада народних депутатів (з 11.06.1991 – Рівненська)

Прищепа

Петро

Купріянович

(Двадцять друге)

Друге

26 червня 1994 року – 29 березня 1998 року

12.07.1994

60

Рівненська обласна Рада народних депутатів

(з 10.08.1995 – Рівненська обласна Рада)

Василишин

Роман

Данилович

(Двадцять третє)

Третє*

29 березня 1998 року – 31 березня 2002 року

23.04.

1998

60

Рівненська обласна рада

Корилкевич

Данило (Богдан)

Михайлович

Четверте

31 березня 2002 року – 26 березня 2006 року

16.04.

2002

60

Рівненська обласна рада

Василишин

Роман

Данилович

П’яте

26 березня 2006 року – 31 жовтня 2010 року

29.04.

2006

80

Рівненська обласна рада

Данильчук

Олександр

Юрійович

Шосте

з 31 жовтня 2010 року

19.11.2010


04.02.2014

80

Рівненська обласна рада

Кічатий

Юрій Святославович

Кириллов Михайло Михайлович

 

*Відповідно до Закону України “Про визначення порядку обчислення скликань Верховної Ради України” розпочато відлік скликань Верховної Ради України, виходячи із факту проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року, обласна рада рішенням від 16 травня 2002 року № 4 вирішила розпочати відлік скликань обласної ради з обласної ради двадцять першого скликання, яка стала обласною радою першого скликання. Обласна рада, обрана у 1994, 1998 та 2002 роках, є обласною радою відповідно другого, третього та четвертого скликань.

 



Назад до розділу