• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

30 серпня 2019 року відбудеться пленарне засідання 27-ї сесії обласної ради
Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Графік проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні 2019 року

22 серпня 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:

- з питань місцевого самоврядування, розвитку територій та європейської інтеграції (голова Крока В.І.). Початок об 11-00 год. 
- з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова Богатирчук-Кривко С.К.) Початок о 15-00 год. 
Місце проведення - каб.301 облради.

Мінрегіон оголошує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році
для органів місцевого самоврядування всіх рівнів

Оголошення про проведення Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт "Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади"

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Обласна рада п'ятого скликання



Фракція „Політична партія „Всеукраїнське об’єднання „Батьківщина”

Скорочена назва – Блок Юлії Тимошенко

  1. Бенза Петро Пилипович
  2. Брошук Ігор Сергійович
  3. Вдовиченко Віктор Володимирович
  4. Вервега Михайло Степанович
  5. Войцеховська Алла Анатоліївна
  6. Гарват Петро Олексійович
  7. Данильчук Олександр Юрійович
  8. Диновський Дмитро Миколайович
  9. Дмитрук Олександр Андрійович
  10. Дубас Петро Андрійович
  11. Жежук Федір Якимович
  12. Корнійчук Олександр Васильович
  13. Крока Валентин Іванович
  14. Кульчинська Галина Григорівна
  15. Кучерук Микола Герасимович – керівник фракції
  16. Лустюк Микола Григорович
  17. Мініч Віктор Григорович
  18. Назаров Микола Данилович
  19. Озімковський Анатолій Володимирович
  20. Путіліна Ніна Сергіївна
  21. Рашовський Володимир Іванович
  22. Савінський Станіслав Веніамінович
  23. Слобода Михайло Йосипович
  24. Смолін Петро Петрович
  25. Стеців Валерій Володимирович
  26. Хомич Олег Володимирович
  27. Черняга Петро Гервазійович
  28. Шумейко Григорій Миколайович



Назад до розділу