• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

22 серпня 2017 року відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова Богатирчук-Кривко С.К.).
Засідання відбудеться в 301 каб. Початок о 14-00 год. 

7-8 вересня у Рівному буде працювати ІІІ Міжнародна спеціалізована виставка "Сучасність. Енергозбереження. Технології. (СЕТ-2017)"

Стартував Всеукраїнський конкурс журналістських робіт на тему децентралізації

Мінрегіонбуд України та Програма Ради Європи «Децентралізація і територіальна консолідація в Україні» оголошують з 29 червня цього року старт Всеукраїнського конкурсу журналістських робіт за тематикою «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади» у 2017 році.

Г Р А Ф І К
проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у серпні та вересні 2017 року

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування" у 2017 році


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Рівненська область

Опитування

Відеоматеріали

Фотогалерея

Склад та голови постійних комісій 

Рівненської обласної ради VII скликання


Положення про постійні комісії

Станом на 01/03/2017

Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та податків

Благодир

Юрій Анатолійович

Фракція Політичної Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Голова

Гордійчук

Діана Юріївна

Фракція Політичної Партії «Українське об’єднання Патріотів – УКРОП»

І заступник голови

Павловська

Ксенія Сергіївна

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Заступник голови

Кльоп

Василь Федорович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Секретар

Білик

Юрій Романович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Бортнік

Андрій Анатолійович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Член

Мариніна

Людмила Василівна

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Потапчук

Руслан Васильович

Фракція Політичної Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член

Савчук

Олександр Іванович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Член

Сухляк

Владислав Олегович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Ундір

Віталій Олександрович

Фракція Політичної Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член

Постійна комісія з економічних питань та комунальної власності

Бойко

Віталій Ярославович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Голова

Назарчук

Леонід Михайлович

Фракція Політичної Партії «Українське об’єднання Патріотів – УКРОП»

Заступник голови

Ширяєв

Олександр Сергійович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Секретар

Грисюк

Анатолій Іванович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Член

Данильчук

Олександр Юрійович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член

Караїмчук

Іван Васильович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Кириллов

Михайло Михайлович

позафракційний

Член

Мартинюк

Петро Степанович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Стецюк

Василь Григорович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Член

Шарманський

Юрій Ярославович

позафракційний

Член

Постійна комісія з питань будівництва та розвитку інфраструктури

Кучерук

Микола Герасимович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Голова

Сухович

Віталій Миколайович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

І заступник голови

Муляр

Володимир Степанович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Заступник голови

Файфура

Богдан Михайлович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Секретар

Гусарук

Валерій Миколайович

Фракція Політичної Партії «Українське об’єднання Патріотів – УКРОП»

Член

Женевський

Сергій Юрійович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Охремчук

Віктор Павлович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член

Постійна комісія з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села

Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Голова

Мельник

Микола Петрович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови

Кравчук

Павло Григорович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Секретар

Гомон Олександр Олександрович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Член

Петрук

Анатолій Васильович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член

Постійна комісія з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи

Валявка Володимир Ярославович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Голова

Крук

Михайло Адамович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови

Васильєв Олександр Анатолійович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Секретар

Ковальчук Володимир Олександрович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Мисько

Олександр Степанович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член

Ткач Олександр Олександрович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Постійна комісія з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей

Бірук

Борис Іванович

Фракція Політичної Партії «Українське об’єднання Патріотів – УКРОП»

Голова

Бузян

Степан Степанович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Заступник голови

Лобчук

Микола Іванович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Секретар

Воронко

Тетяна Данилівна

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Постійна комісія з питань гуманітарної політики

Черній

Алла Леонідівна

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Голова

Редько

Валерій Ярославович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови

Алексейчук

Анатолій Антонович

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Секретар

Козак

Олександр Борисович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Сайчук

Андрій Олександрович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства

Вервега

Михайло Степанович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Голова

Шевченко

Геннадій Миколайович

Фракція Політичної Партії «Українське об’єднання Патріотів – УКРОП»

Секретар

Нестеренко

Олександр Леонтійович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Савчук

Ірина Григорівна

Фракція Всеукраїнського об’єднання "Свобода"

Член

Юзепчук

Віктор Іванович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Член

Постійна комісія з питань місцевого самоврядування,
розвитку територій та європейської інтеграції

Крока

Валентин Іванович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Голова

Королюк

Валентин Анатолійович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Член

Лозова

Оксана Василівна

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Секретар

Чугунніков

Віталій Семенович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Член

Постійна комісія з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією

Свисталюк

Сергій Анатолійович

Фракція Радикальної партії Олега Ляшка

Голова

Фізик

Ігор Васильович

Фракція Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»

Заступник голови

Руцький

Микола Миколайович

Фракція Всеукраїнського об‘єднання «Батьківщина»

Секретар

Романюк

Ярослав Романович

Фракція політичної партії "Конкретних справ"

Член