• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

Електронне декларування
До уваги посадових осіб органів місцевого самоврядування, депутатів рад всіх рівнів та посадових осіб комунальних закладів, підприємств, установ


У понеділок, 27 березня о 14:00 год. в каб.301 обласної ради відбудеться засідання постійної комісії обласної ради

з економічних питань та комунальної власності

ОГОЛОШЕННЯ
про проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку на 2018 рік, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку в Рівненській області

Оголошення відбору об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад

Асоціація міст України (далі - АМУ) в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) оголошує відбір об’єднаних територіальних громад для участі у річному циклі навчання з розробки стратегій розвитку об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
27 28 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Рівненська область

Опитування

Фотогалерея

Альбом не знайдено.

Прийом громадян



Графік особистого прийому громадян депутатами обласної ради

Станом на 11/10/2016

Прізвище, ім’я та по батькові депутата

Місце прийому

День прийому

Час прийому

Алексейчук Анатолій Антонович

приміщення Костопільської міської ради

Перший понеділок місяця

08.00-11.00

Білик Юрій Романович

приміщення КЗ «Володимирецька ЦРЛ» (кабінет лікаря-уролога)

Перший та третій четвер місяця

10.00-13.00

Бірук  Борис Іванович

ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни», м.Кузнецовськ, мікрорайон Вараш, 16 б

Перший вівторок місяця

10.00-13.00

Благодир Юрій Анатолійович

 Згідно окремого графіку в смт Гоща та селах Гощанського району

 

 Кожна третя п’ятниця

 

Богатирчук-Кривко Світлана Кирилівна

м.Рівне, майдан Просвіти, 1, каб. 505

Щосереди

10.00-13.00

Бойко Віталій Ярославович

Згідно окремого графіку

смт Зарічне та Зарічненського району з повідомленням в сільських радах

 

 

Бортнік Андрій Анатолійович

м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1, офіс 1

Остання середа місяця

15.00-18.00

Бузян Степан Степанович

смт Володимирець, вул.Шкільна, 5 громадська приймальна районної організації ВО «Батьківщина»

Другий понеділок місяця

10.00-13.00

Бучинський Олексій Андрійович

м.Рівне, майдан Просвіти, 1, приміщення Рівненської обласної ради, каб.301

Третій понеділок місяця

10.00 - 13.00

Валявка Володимир Ярославович

м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1, офіс 1

Перша середа місяця

15.00-18.00

Васильєв Олександр Анатолійович

приміщення Управління Пенсійного фонду України в Сарненському районі Рівненської області, м.Сарни, вул.Суворова, 8

Остання субота місяця

10.00-15.00

Вервега Михайло Степанович

КЗ «Рівненська центральна районна лікарня», хірургічне відділення

Щовівторка

12.00-17.00

Воронко Тетяна Данилівна

приміщення Березнівської районної ради

Перший понеділок місяця

11.00-13.00

Гомон Олександр Олександрович

м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1, офіс 1

Перша середа місяця

15.00-18.00

Гордійчук Діана Юріївна

м.Рівне, вул.16 Липня, 42,

другий поверх

Четвертий понеділок місяця

10.00 - 13.00

Грисюк Анатолій Іванович

ТОВ  «Радивилів-молоко», Радивилівський район, с.Крупець, вул.Старики, 58б

Понеділок-пятниця

09.00-18.00

Гусарук Валерій Миколайович

м.Дубно, школа №6

Остання п’ятниця місяця

о 15.00

Данильчук Олександр Юрійович

Згідно окремого графіку м.Березне

 

 

Драганчук Микола Миколайович

м.Рівне, майдан Просвіти, 1, приміщення Рівненської обласної ради, каб.301

Перший понеділок місяця

10.00 - 13.00

Женевський Сергій  Юрійович

 вул.Лисенка, 21, м.Дубно, біля магазину «Золотий ключик»

 Остання п’ятниця місяця

10.00-13.00

Караїмчук Іван Васильович

смт Володимирець,

вул.Шкільна, 5, громадська приймальна районної організації ВО «Батьківщина»

Перший, Третій понеділок місяця

13.00-15.00

Кириллов Михайло Михайлович

Згідно окремого графіку

Рівненського району з повідомленням в сільських радах

 

 

Кльоп Василь Федорович

ТОВ «УРСУС К»,м.Костопіль, вул..Проектова, 1

Понеділок-Пятниця

09.00-18.00

Ковальчук Володимир Олександрович

м.Здолбунів, вул.Лесі Українки, 6а, каб.206

Перший понеділок місяця

09.00-14.00

Козак Олександр Борисович

м.Костопіль, вул.Прибережна, 2, приміщення Центру інтелектуального розвитку «Сузір'я»

 Остання субота місяця

11.00-14.00

Корнійчук Олександр Васильович

м.Рівне, майдан Просвіти, 1, приміщення Рівненської обласної ради, каб.301

Другий понеділок місяця

10.00 - 13.00

Королюк Валентин Анатолійович

м.Дубно, вул.Городня, 14

Перший четвер місяця

10.00-14.00

Кравчук Павло Григорович

смт Гоща, вул. Незалежності, 37

Третій четвер місяця

09.00-14.00

Крока Валентин Іванович

Населений пункт Березнівського району, за потребою. Рівненська обласна рада

Остання п’ятниця місяця

 

Крук Михайло Адамович

м.Острог, п-т Незалежності, 167

Щопонеділка

08.00-12.00

Запис проводиться до 08.00

Кучерук Микола Герасимович

м.Рівне, вул. С.Петлюри,1

Перший вівторок місяця

10.00-14.00

Лобчук Микола Іванович

м.Рівне, вул.Пересопницька, 146, каб.7, поверх 2

Друга середа місяця

 


10.00-17.00

 

обід

13.00-14.00

Лозова Оксана Василівна

м.Рівне, вул.Київська, 60,

Рівненська обласна дитяча лікарня

Перший понеділок місяця

14.00-16.00

Мариніна Людмила Василівна

1.с.Цепцевичі, Сарненський район, сімейний центр

 

2.

м.Сарни, вул.Демократична, 34, приймальня районної організації ВО «Батьківщина»

Перша середа місяця

  

Третя субота місяця

10.00-12.00

 

  

09.00-13.00

Мартинюк Петро Степанович

 смт Володимирець, вул.Шкільна, 5, громадська приймальня районної організації ВО «Батьківщина»

Перший понеділок місяця

10.00-13.00

Мельник Микола Петрович

м.Березне, вул.Київська, 6, громадська приймальня в приміщенні Березнівської районної державної адміністрації

Перший, третій понеділок місяця

з 10.00

Запис проводиться з 9.00 до 10.00

Мисько Олександр Степанович

Лісгосп, с.Антонівка Володимирецький район

Кожна друга п’ятниця місяця

з 11.00

Муляр Володимир Степанович

м.Острог, м-н Незалежності, 1

Кожен четвер

09.00-14.00

Назарчук Леонід Михайлович

ГО «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни», м.Кузнецовськ, мікрорайон Вараш, 16 б

Третій вівторок місяця

10.00-13.00

Нестеренко Олександр Леонтійович

1.м.Рівне, вул.Київська, 78, КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» РОР, хірургічний корпус,  кабінет головного хірурга

 

2.смт Млинів, вул.Народна, 1, Млинівська районна рада

Останній четвер місяця

  

Остання п’ятниця місяця

10.00-14.00

 

  

10.00-14.00

Охремчук Віктор Павлович

вул.Котовська, 59, с.Остки, Рокитнівський район

Перший вівторок місяця

 09.00-12.00

Павловська Ксенія Сергіївна

Смт Степань, майдан Незалежності, 1, приміщення Степанської селищної ради

Перша п’ятниця місяця

12.00-14.00

Петрук Анатолій Васильович

Лісгосп, вул.Незалежності, 42, смт Рокитне

Щочетверга

 

Потапчук Руслан Васильович

м.Костопіль, вул.Нова, 1г,

2-й поверх, офіс 5

Перша середа місяця

10.00-13.00

Редько Валерій Ярославович

Сільрада, с.Березове, Рокитнівський район

Останній четвер місяця

 

Романюк Ярослав Романович

 КЗ «Сарненська ЦРЛ», м.Сарни, вул.Я.Мудрого, 3

Понеділок-П'ятниця

09.00-18.00

Руцький Микола Миколайович

м.Радивилів, приміщення Радивилівської районної лікарні (інформаційно-аналітичний відділ)

Останній четвер місяця

15.00 – 16.00

Савчук Ірина Григорівна

м.Рівне, вул.С.Петлюри, 1, офіс 1

Перша середа місяця

15.00-18.00

Савчук Олександр Іванович

м.Рівне, майдан Просвіти, 2,

кабінет 107 в

Третя середа місяця

14.00 – 18.00

Сайчук Андрій Олександрович

приміщення Корецької районної ради

Перша субота місяця

11.00-14.00

Свисталюк Сергій Анатолійович

м.Рівне, вул.Бічна, 22, кабінет 28

Щопонеділка

09.00-13.00

Стецюк Василь Григорович

КЗ «Радивилівська ЦРЛ», м.Радивилів, вул.Садова, 4

Понеділок-П'ятниця

09.00-18.00

Сухляк Владислав Олегович

м.Здолбунів, вул.Незалежності, 24, громадська приймальня районної організації ВО «Батьківщина»

 Остання субота місяця

09.00-16.00

Сухович Віталій Миколайович

c.Висоцьк, Дубровицький район, приміщення Висоцької сільської ради 

Друга середа місяця

з 10.00

Ткач Олександр Олександрович

смт Зарічне, вул.Грушевського, 2

Перша, третя п’ятниця місяця

13.00-18.00

Ундір Віталій Олександрович

Приміщення Острозької районної державної адміністрації, м.Острог, вул.Незалежності, 14

Другий понеділок місця

10.00-12.00

Файфура Богдан Михайлович

ПП «ІБК Дедал», м.Рівне, вул. Гагаріна, 39

Понеділок-П'ятниця

09.00-18.00

 

Фізик Ігор Васильович

Лісгосп, вул..Лісова, смт Клевань, Рівненський район

Щопонеділка

 09.00-12.00

Черній Алла Леонідівна

смт Млинів, вул.Народна, 1, Млинівська районна рада

Остання п’ятниця місяця

14.00-18.00

Чугунніков Віталій Семенович

м.Рівне,  вул.Д.Галицького, 19, офіс, 105

Третій четвер місяця

10.00-13.00

Шарманський Юрій Ярославович

м.Рівне, вул.Словацького, 4/6,  офіс 327

Щочетверга

10.00-13.00

Шевченко Геннадій Миколайович

 

 

 

 

 

Ширяєв Олександр Сергійович

Приміщення Дубровицької районної державної адміністрації, м.Дубровиця, вул.Воробинська, 16

  

м.Рівне, вул. 16 Липня, 42,

другий поверх

 

Третій четвер місяця

 

Другий понеділок місяця

10.00-13.00

 

 

10.00-13.00

 

приміщення Млинівської районної державної адміністрації, кабінет Громадської ради

Останній четвер місяця

13.00-16.00

Юзепчук Віктор Іванович

с.Сіянці, Острозького району, приміщення Сіянцівської сільської ради

Остання п’ятниця місяця

14.00-16.00



Назад до розділу