• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 5-го скликання

Опубліковано: 02.06.2010 12:14:48

У К Р А Ї Н А


РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА


П’яте скликання


(Тридцять четверта сесія)


Р І Ш Е Н Н Я


від 14 травня  2010 року                                      № 1644


 


Про забезпечення участі випускників Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю у змаганнях


 


З метою завершення навчально-тренувального процесу, забезпечення участі команд Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю у Чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд, керуючись статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 14 Закону України „Про освіту”, за погодженням з президією обласної ради, обласна рада


 


в и р і ш и л а :


 


1. Дати дозвіл на перебування випускників Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю, які є членами футбольної команди, у закладі до завершення участі у чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд. Костопільському обласному ліцею-інтернату спортивного профілю забезпечити організацію їх безпечної життєдіяльності.


2. Костопільському обласному ліцею-інтернату спортивного профілю провести видатки на перебування та участь випускників, які є членами футбольної команди, в змаганнях за рахунок кошторисних призначень закладу.


2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань освіти, науки, молодіжної політики, фізичної культури і спорту (Кривко М.П.) та постійну комісію обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Хомич О.В.).


 


Перший заступник


голови обласної ради                                                                      В.А.Королюк


 


 


 


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


до проекту рішення обласної ради


Про забезпечення участі випускників Костопільського обласного


 ліцею-інтернату спортивного профілю у змаганнях”


 


            1. Об╜рунтування прийняття рішення


Вихованці Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю, в тому числі команда 11 класу, в сезоні 2009-2010 років беруть участь у Чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд (вища ліга), де на даний час лідирують. Згідно Регламенту змагань загальне місце закладу визначається за сумою команд чотирьох вікових груп. Друге коло змагань закінчується 12 червня поточного року, після чого проводяться фінальні турніри.


У зв’язку зі змінами порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання Міністерством освіти і науки України термін завершення 2009/2010 навчального року в 11 класі встановлено 27 травня (лист Міністерства освіти і науки України від 01.02.2010 № 1/9-50).      


Виникла проблема забезпечення участі футбольної команди 11 класу у названих змаганнях після 27 травня та проведення відповідних видатків.


Виходячи з викладеного вище в ситуації, що склалася, доцільно прийняти рішення про перебування випускників Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю, які є членами футбольної команди, у закладі до завершення участі у Чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд та проведення відповідних видатків та видатків на участь випускників в названих змаганнях за рахунок кошторисних призначень закладу. За розрахунками закладу за умови участі команди у фінальних турнірах орієнтовна сума видатків складає 46 тис.грн.


 


            2. Мета і завдання прийняття рішення


 


            Метою прийняття рішення є забезпечення завершення навчально-тренувального процесу, участі команд Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю у Чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд.


           


3. Загальна характеристика та основні положення проекту  рішення


 


            Проектом рішення врегульовуються питання фінансування перебування у закладі та участі команди випускників Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю у Чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд.


 


  4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання


 


            Рішення пропонується прийняти у відповідності з повноваженнями, визначеними статтею 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статтею 14 Закону України „Про освіту”.


 


            5. Прогноз соціально-економічних та інших наслідків прийняття рішення


 


Прийняття рішення дозволить забезпечити участь команд Костопільського обласного ліцею-інтернату спортивного профілю у Чемпіонаті України з футболу серед дитячо-юнацьких команд.


 


 


 


 


Начальник управління


освіти і науки облдержадміністрації                                          І.Вєтров

Назад до розділу