• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 5-го скликання

Опубліковано: 16.07.2010 11:17:18


У К Р А Ї Н А


РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА


П’яте скликання


(Позачергова тридцять п’ята сесія)


Р І Ш Е Н Н Я


від «08» липня 2010 року                                                                                  № 1663


 


Про звернення депутатів Рівненської обласної ради до Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. щодо сприяння у вирішенні питання проведення ремонту доріг державного значення, зокрема, автомобільної дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин


 


З метою вирішення важливих соціально-економічних питань територіальних громад Рівненської області та забезпечення безперебійного автотранспортного сполучення Зарічненського, Володимирецького, Сарненського, Дубровицького та Рокитнівського районів області з містом Київ, підтримки налагоджених економічних зв’язків між суб’єктами господарювання і населенням інших областей України, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада


 


в и р і ш и л а :


1.      Схвалити текст звернення депутатів Рівненської обласної ради до Прем’єр-міністра України Азарова М.Я. щодо сприяння у вирішенні питання проведення ремонту доріг державного значення, зокрема, автомобільної дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин (додається).


2.      Надіслати звернення Прем’єр-міністру України Азарову Миколі Яновичу.


3.      Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника голови обласної ради Королюка В.А.


 


Голова  ради                                                                        О.Ю.Данильчук


 


 


Звернення


депутатів Рівненської обласної ради до Прем’єр-міністра України Азарова М.Я.


щодо сприяння у вирішенні питання проведення ремонту доріг державного значення, зокрема, автомобільної дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин


 


 


Ми, депутати Рівненської обласної ради звертаємося  з проханням посприяти у вирішенні проблем, пов’язаних з ремонтом доріг державного значення, зокрема, автомобільної дороги М-07 «Київ-Ковель» на території Житомирської області.


Коли роботи по капітальному ремонту доріг, їх реконструкції продовжуються роками, не маючи встановлених термінів виконання, і від цього несуть економічні втрати підприємства, що функціонують у зоні виконання ремонтних робіт, то повинен бути державний підхід з тим, щоб такі втрати звести до мінімуму.


На території Житомирської області передбачається проведення ремонтних робіт ділянки автодороги М-07 Київ-Ковель з укладанням цементно-бетонного покриття, технологія облаштування якого вимагає повного закриття руху транспорту. Відсутність облаштованих об’їзних шляхів призведе до того, що п’ять північних поліських районів залишаться без транспортного сполучення і будуть фактично обмежені в здійсненні господарської діяльності. А це значно погіршить соціально-економічне становище регіону в цілому.


Враховуючи вищезазначене, просимо вжити заходів для найшвидшого відкриття руху транзитного транспорту по автомобільній дорозі М-07 Київ-Ковель та переглянути технологію ремонту автодороги на відрізку протяжністю 10,9 км, від км 234+826 (поворот на село Варварівка на відстані 10 км від перехрестя на Олевськ Житомирської області) до км 245+690 (кордон Рівненської та Житомирської областей). А саме, бетонне покриття автодороги даного відрізку замінити асфальтним покриттям, що дасть можливість проїзду транспортних засобів під час проведення ремонтних робіт. Дане рішення не вимагає залучення додаткових коштів, а лише потребує зміни технології ремонтних робіт автодороги.


 


Схвалено


Рішення Рівненської


обласної ради


08.07.2010 № 1663 

Назад до розділу