• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться перше пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

У понеділок, 2 грудня 2019 року в 301 каб. облради відбудуться засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:29 листопада 2019 року о 10-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (В.Бойко)29 листопада 2019 року о 9-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир)Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної радиАрхів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Рішення обласної ради 5-го скликання

Опубліковано: 05.11.2010 11:54:33

 


У  К  Р  А  Ї  Н  А


РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА


П’яте  скликання


 (Тридцять сьома сесія)


Р І Ш Е Н Н Я


від «22» жовтня 2010 року                                            № 1748


 


 


Про реорганізацію Дубенського міжрайонного онкологічного диспансеру


 


Керуючись Цивільним кодексом України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців», за рекомендаціями постійних комісій обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків, з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, за погодженням з президією обласної ради, обласна рада


в и р і ш и л а :


1.  Припинити юридичну особу «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер», що є спільною власністю територіальних громад області, шляхом приєднання до вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради.


2.  Встановити, що вищий комунальний навчальний заклад «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради є правонаступником усіх майнових і немайнових прав та обов’язків Дубенського міжрайонного онкологічного диспансеру.


3.  Доручити облдержадміністрації створити комісію з припинення юридичної особи «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер».


4.  Комісії з припинення юридичної особи «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер»:


 4.1. У триденний термін повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи, подати документи, необхідні для внесення до Єдиного державного реєстру відповідних записів, та повідомити про персональний склад комісії з припинення юридичної особи «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер»;


 4.2. Помістити відповідно до вимог чинного законодавства повідомлення про припинення діяльності юридичної особи та про порядок і строк заявлення кредиторами вимог до неї;


 4.3. Здійснити інвентаризацію майна юридичної особи «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер»;


 4.4. Після закінчення строку для пред’явлення вимог кредиторами та задоволення чи відхилення їх вимог у встановленому законом порядку скласти передавальний акт, який повинен містити положення про правонаступництво щодо усіх зобов’язань Дубенського міжрайонного онкологічного диспансеру, що припиняється, стосовно його кредиторів та боржників, включаючи зобов’язання, які оспорюються сторонами.


 4.5. Передавальний акт подати на затвердження обласній раді.


 4.6. У встановленому законодавством порядку нотаріально засвідчені копії передавального акта передати в орган, який здійснює державну реєстрацію.


4.7. У триденний термін від дати внесення запису до Єдиного державного реєстру про припинення діяльності юридичної особи «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер» надати обласній раді відповідні підтверджуючі документи про вилучення юридичної особи «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер» з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.


5.  Облдержадміністрації після завершення процедури припинення юридичної особи «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер» внести зміни до переліку об’єктів спільної власності територіальних громад області та подати обласній раді на затвердження.


6.  Доручити облдержадміністрації вирішити питання щодо створення у структурі вищого комунального навчального закладу «Дубенський медичний коледж» Рівненської обласної ради відділення паліативної медицини (Хоспісу) на базі переданого майна юридичної особи «Дубенський міжрайонний онкологічний диспансер».


7.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (Мініч Г.І.), з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства (Кобилянська В.Г.).


Голова ради                                                      О.Ю.Данильчук


 


 


ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА


до проекту рішення


«Про реорганізацію Дубенського  міжрайонного


онкологічного  диспансеру»


 


1.         Обгрунтування необхідності прийняття рішення


На даний час матеріально-технічні та кадрові ресурси Дубенського  міжрайонного онкологічного  диспансеру не дають можливості надати навіть мінімальний об’єм  якісної спеціалізованої онкологічної допомоги через ряд наступних об’єктивних та суб’єктивних чинників.


Відмічено щорічне зниження рівня діагностичної роботи наявною апаратурою, яка морально та матеріально застаріла, потребує постійного ремонту, вкладання додаткових коштів, що унеможливлює її ефективну роботу та впровадження сучасних діагностичних методик. В стаціонарі Дубенського  міжрайонного онкологічного  диспансеру відмічається велика питома вага непрофільних хворих, яка по ряду загально - клінічних нозологій за останні 5 років в 7 – 10 разів більша, ніж  у відділеннях комунального закладу «Рівненський обласний онкологічний диспансер», при тому, що в обласному онкодинспансері щорічно лікується у 5 разів більше хворих.


У Дубенському  міжрайонному онкологічному  диспансері низький діапазон спеціалізованих оперативних втручань хірургічного і гінекологічного профілю. Онкологічні хворі з районів, що знаходяться в зоні обслуговування Дубенського  міжрайонного онкологічного  диспансеру, у переважній більшості отримують спеціалізоване лікування в комунальному закладі «Рівненський обласний онкологічний диспансер».


 


2.    Мета і завдання прийняття рішення


У зв’язку із вищевказаним, є доцільним реорганізувати Дубенський  міжрайонний онкологічний диспансер шляхом злиття з вищим комунальним навчальним закладом „Дубенський медичний коледж” Рівненської обласної ради з подальшим створенням у структурі коледжу відділення паліативної медицини (Хоспісу).


 Дубенський  міжрайонний онкологічний диспансер не може у належному об’ємі надавати спеціалізовану медичну допомогу онкологічним хворим. В області наявна широка інфраструктура маршрутного доїзду  до комунального закладу «Рівненський обласний онкологічний диспансер», незалежно від місця проживання жителів області.


Надання спеціалізованої онкологічної допомоги населенню області потребує централізованості для оптимізації та раціонального розподілу і використання бюджетних коштів, що суттєво зменшить навантаження на обласний бюджет і надасть змогу адекватно реагувати на поточні проблеми діяльності онкологічної служби області.


 


3.                Загальна характеристика та основні положення проекту рішення


            Рішення складається з преамбули та 7 пунктів, в яких передбачено заходи щодо припинення юридичної особи «Дубенський  міжрайонний онкологічний диспансер».


      


4. Стан нормативно-правової бази у даній сфері правового регулювання


Закон України "Про місцеве  самоврядування в Україні", Закон України „Основи законодавства України про охорону здоров’я”, Цивільний та Господарський кодекси України, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 30.12.1992 № 208 «Про заходи подальшого покращення і розвитку онкологічної допомоги населенню».


 


 


В.о.начальника управління                               І.Добровольський


 


 

Назад до розділу