• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (голова Ю.Благодир) 
- об 11-00 год. з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (голова І.Фізик) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова С.Богатирчук-Кривко).

Засідання відбудуться в 301 каб. облради

15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.12.2015

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Перша сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

 

від 04 грудня 2015 року                                                                                № 12

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо політичного та соціально-економічного становища в державі


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а:

 

1. Звернутися до Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо політичного та соціально-економічного становища в державі (текст звернення додається).

 

2. Голові Рівненської обласної ради забезпечити направлення даного рішення до Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана.

 

 

 

Голова ради                                                                         В.О. Ковальчук 

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Арсенія Яценюка та Голови Верховної Ради України Володимира Гройсмана щодо політичного та соціально-економічного становища в державі

 

На сьогодні наша держава переживає найтяжчий час за всю її новітню історію. Ми маємо зовнішнього ворога, в боротьбі з яким тисячі Героїв віддали свої життя за Україну, зокрема і найшляхетніші сини нашого краю, а вітчизняна економіка – отримала нищівний удар.

Світова історія вчить нас, що війна, попри біль її втрат, не є перешкодою для економічного розвитку, а навпаки – стимулює оптимізацію витрат, і може дати поштовх зростанню промисловості та збільшенню кількості робочих місць.

Отже, цілком очевидно, що причиною економічного занепаду є, перш за все, внутрішній ворог, який знищує країну зсередини.

Ми, новообрані депутати Рівненської обласної ради, у спілкуванні з жителями міст, селищ і сіл рідного краю постійно чуємо про їх проблеми, насамперед низькі зарплати і пенсії, безробіття, постійне зростання цін. Тому, чітко усвідомлюючи свою відповідальність перед людьми, звертаємося до Вас і наполегливо просимо прийняти наступні ініціативи:

1. Збільшити соціально-захищену норму споживання природного газу з 200 м3/міс. до 350-400 м3/міс. під час опалювального сезону.

2. Зменшити тарифи на природний газ для населення шляхом:

- ліквідації НАК «Нафтогаз України» (проект Постанови Верховної Ради України №3306);

- спрямування дешевшого газу українського видобутку, виключно, на потреби населення України;

- усунення Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг (НКРЕП), від регулювання цін на природний газ і запровадження прозорого для суспільства ціноутворення (проект Закону №3386);

- прийняття Державної програми збільшення видобутку природного газу в Україні та Державної програми масштабної енергомодернізації.

3. Звільнити усіх суддів та прокурорів. Обидві вертикалі настільки корумповані, наскрізь просякнуті вибірковістю слідства та правосуддя, що абсолютно втратили довіру громадян України. І це справедливо, оскільки добитися правди в судах і прокуратурі для людей без відповідних зв’язків – за межею можливого. На їх місце мають прийти випускники юридичних факультетів вищих навчальних закладів і зайняти посади відповідно до прозорих конкурсів.

4. Відправити у відставку Генерального прокурора Віктора Шокіна та голову Служби безпеки України Василя Грицака, які своєю діяльністю лише скомпрометували силові структури і остаточно вбили у суспільства довіру до них.

5. Припинити переслідування Ігоря Мосійчука, Юрія Сиротюка, Геннадія Корбана, Богдана Тицького та інших осіб, які гідно проявили себе під час Революції гідності і російсько-української війни на Донбасі, а нині через критику дій чинної влади зазнають тиску і опинились за ґратами. Свобода слова і свобода політичної позиції – першооснови демократії. І без цього у нас не буде вільної держави.

На нашу думку, якщо негайно не впровадити наведені ініціативи, то глибока економічна і політична криза, які нині є в країні, можуть знищити українську державність.

 

 

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 04 грудня 2015 року № 12

 

 

Назад до розділу