• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


V Міжнародна конференція "Системи тепло-, енергопостачання. Енергосервіс. СТЕПЕС. (SHESES'19)"
відбудеться з 13 по 15 листопада 2019 року у м.Вараш


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 29.12.2015

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Друга сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 25 грудня 2015 року                                                                                       № 52

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо спрямування на ремонт та реконструкцію автомобільних доріг у Рівненській області 50 відсотків суми перевиконання індикативних показників надходжень митних платежів Рівненською митницею Державної фіскальної служби

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо спрямування на ремонт та реконструкцію автомобільних доріг у Рівненській області 50% суми перевиконання індикативних показників надходжень митних платежів Рівненською митницею Державної фіскальної служби (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

 

 

 

Голова ради                                                                             В.О. Ковальчук
 


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо спрямування на ремонт та реконструкцію автомобільних доріг у Рівненській області 50 відсотків суми перевиконання індикативних показників надходжень митних платежів Рівненською митницею Державної фіскальної служби

 

Відповідно до Закону України від 03.09.2015 №666-VIII у Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з 01 вересня поточного року і до 01 січня 2017 року запроваджено експеримент з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення.

На період проведення експерименту для реалізації зазначених заходів до спеціальних фондів обласних бюджетів, як виняток з положень частини другої статті 29, статті 691, частини другої статті 85 і 91 Бюджетного кодексу України, спрямовуються 50 відсотків суми перевиконання загального обсягу щомісячних індикативних показників надходжень митних платежів. Це мито, акцизний податок з ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції), податок на додану вартість з ввезених на митну територію України товарів (продукції), що справляються під час митного оформлення товарів на територіях зазначених областей, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Рівненською митницею Державної фіскальної служби проведено аналіз надходжень податків і зборів до Державного бюджету України протягом 2015 року. Враховуючи позитивну динаміку та тенденції, які наразі  актуальні в суспільстві, керівництво Рівненської митниці ДФС вирішило  ініціювати перед Рівненською обласною радою питання про включення Рівненщини до переліку регіонів, де половина коштів від перевиконання збору митних платежів спрямовується на реконструкцію, поточний ремонт автомобільних доріг.

До державного бюджету за 11 місяців поточного року понад встановлені індикативні показники спрямовано кошти у сумі 389,3 млн.грн., відповідно  50% від зазначеної суми, яку пропонується спрямувати в обласний бюджет, становить 194,65 млн.грн. Якщо б Рівненська область увійшла в перелік областей, де проводиться експеримент, то щомісячно обласний бюджет додатково отримував би 17,7млн. грн.

Для порівняння, з обласного бюджету Рівненської області на 2015 рік загалом на ремонт та реконструкцію доріг місцевого значення на території області затверджено видатки в сумі 20,9 млн. грн.

В Рівненській області існує нагальна необхідність поліпшення транспортно-експлуатаційного стану автомобільних доріг загального користування з метою наближення його до стандартів Європейського Союзу.

До числа найбільш важливих для економіки Рівненської області відносяться магістральні дороги М06 Е40  (Львів-Рівне-Житомир-Київ) – складова транспортного коридору Європа – Азія та Критського транспортного коридору № 3, М07 Е373  (Київ-Ковель-Ягодин), М19 Е85  (Доманове-Ковель-Чернівці-Мамалига) – складова транспортного коридору Балтійське море - Чорне море; національна автомобільна дорога Н22  (Устилуг-Луцьк-Рівне); регіональна автомагістраль Р05  (Городище-Рівне-Старокостянтинів).

Через невідповідність дорожнього полотна сучасним статичним та динамічним навантаженням ділянка автомобільної дороги Н-22 від м. Рівне до кордону з Волинською областю (протяжністю 26 км) знаходиться у вкрай незадовільному технічному стані. Поточного ремонту потребує автомагістраль Р05  (Городище-Рівне-Старокостянтинів).

 Стан вказаних автодоріг щороку погіршується внаслідок складних погодних умов осінньо-зимового періоду, недофінансування дорожнього господарства та несвоєчасного проведення ремонтних робіт.

Враховуючи вищевикладене, просимо включити Рівненську область до переліку областей, що беруть участь у експерименті, визначивши заходи щодо проведення реконструкції національної автомобільної дороги Н22  (Устилуг-Луцьк-Рівне) та реконструкції регіональної автомагістралі Р05  (Городище-Рівне-Старокостянтинів), внісши відповідні зміни до Закону України від 03.09.2015 №666-VIII «Про внесення зміни до розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській, Львівській та Чернівецькій областях з фінансового забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення».

 

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 28 грудня 201552

 

 

Назад до розділу