• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 15.01.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Позачергова третя сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  12 січня 2016 року                                                                             № 69

 

Про звернення депутатів Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича (текст звернення додається).

 

2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України.

 

 

 

Голова ради                                                                            В.О. Ковальчук                        

 


Звернення

депутатів Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України щодо об’єктивного та неупередженого розгляду судової справи стосовно добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1» Максімова Святослава Олексійовича

 

Лисичанський міський суд за результатами розгляду справи №415/1468/15-к виніс 06 липня 2015 року вирок, яким визнав жителя села Верба Дубенського району Рівненської області Максімова Святослава Олексійовича добровольця батальйону «Луганськ-винним у вчиненні злочину, передбаченого частиною 3 статті 365 Кримінального кодексу України, і призначив йому покарання у виді позбавлення волі на строк 7 років з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк 3 роки, та з позбавленням спеціального звання «рядовий міліції».

Даний вирок залишений без змін ухвалою Апеляційного суду Луганської області від 19.11.2015, винесеною у даній справі.

Святослав Максімов, перебуваючи при виконанні службових обов'язків в зоні проведення антитерористичної операції, намагався зупинити для перевірки автомобіль. Водій не виконав наказу зупинитися і спробував виїхати. Максімов вистрілив у повітря, потім в автомобіль. Водій загинув.

Таким чином вважаємо, що Святослав просто належно виконав наказ, та ще й на території, оточеної ворогами України, але за це був покараний.

І вищевказана судова справа – не поодинокий випадок, коли замість того, щоб захищати своїх громадян, які ризикують життям заради України, держава їх карає за виконання ними свого обов’язку.

Просимо Президента України, Верховну Раду України, Генерального прокурора України та  Міністра внутрішніх справ України звернути увагу на дану проблему.

Маємо надію на справедливість та об’єктивний і неупереджений розгляд судової справи в порядку касаційного провадження стосовно Максімова Святослава Олексійовича, добровольця, військовослужбовця батальйону «Луганськ-1».

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 12 січня 2016 року №69

Назад до розділу