• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- об 11-00 год. з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (І.Фізик) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 17.03.2016

У К Р А Ї Н А

РІВНЕНСЬКА  ОБЛАСНА  РАДА

Сьоме скликання

(П'ята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 11 березня 2016 року                                                                      № 154

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо злочинного рішення уряду про відновлення транзиту російського вантажного транспорту

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії обласної ради з питань екології, природокористування, охорони навколишнього середовища та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи від 09.03.2016 № 36, за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо злочинного рішення уряду про відновлення транзиту російського вантажного транспорту (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області.

 

Голова ради                                                                            О.В. Корнійчук

 

Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо злочинного рішення уряду про відновлення транзиту російського

вантажного транспорту

 

26 лютого 2016 року небайдужі громадяни та громадські активісти відновили загальноукраїнську акцію з блокування проїзду російських вантажних автомобілів територією України у зв’язку зі зрадницькою, капітулянтською позицією уряду Яценюка.

Починаючи з 26 лютого, патріоти заблокували проїзд сотень вантажних автомобілів РФ на території Львівщини, Волині, Рівненщини, Закарпаття, Івано-Франківщини, Житомирщини, Буковини, Сумщини, Чернігівщини, Харківщини  та інших областей. Активісти продовжуватимуть акцію й закликають долучатися до неї громадські організації та усіх небайдужих українців.

Водночас ми змушені заявити, що заборона транзиту вантажного транспорту держави-агресора мала б відбутися на державному рівні спеціальним рішенням Кабінету Міністрів України. Неприпустимо, що уряд Яценюка дозволяє російському бізнесу користуватися українською транспортною інфраструктурою. Поки Росія продовжує військову агресію проти України, вбиває українських військових та переслідує мирних громадян, влада дає агресору можливість заробляти на українській економіці, дозволяючи транзит московських гумконвоїв вітчизняними автошляхами. 

Бездіяльність влади в питанні запровадження ефективних санкцій проти путінської Росії підриває довіру західних союзників до намірів України реально протистояти агресору, а також знищує їхнє бажання продовжувати свої санкції проти РФ. Центральна влада вкотре демонструє пріоритет бізнесу над національними інтересами України.

Підтвердженням цього є дифамаційна кампанія, що має на меті очорнення активістів блокади московських гумконвоїв, розгорнута урядом у засобах масової інформації. Розповідями про ефемерні втрати бюджету та неіснуючі санкції Кабмін намагається виправдати капітулянтське рішення про відновлення транзиту московських вантажівок.

Активісти блокади зафіксували численні факти супроводу поліцією російських вантажівок в обхід виставлених блокпостів. На Львівщині націоналісти перекрили проїзд більш ніж десятьом вантажівкам російського «гумконвою». Проте їм намагалися завадити десятки озброєних молодиків характерної спортивної зовнішності, одягнених у цивільне. «Тітушки» діяли за повного сприяння правоохоронців та разом із ними надавали супровід російському вантажу, погрожуючи блокувальникам фізичною розправою. Події відбувалися вночі з першого на друге березня в с.Гамаліївка.

Наголошуємо, що перемогти ворога можливо лише дієвими засобами, завдаючи йому максимального рівня втрат, зокрема в економічній площині. Припинення транзиту транспорту – один із таких засобів, який послідовно та системно підриватиме російську економіку. І навпаки: кожна пропущена українськими дорогами російська фура – це фактично новий залп «градів» в українських бійців.

Ми вимагаємо від української влади припинити лобіювати інтереси олігархів та російських окупантів в Україні, не застосовувати практику подвійних стандартів щодо агресора і повністю зупинити транзит московських гумконвоїв територією України.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 11 березня 2016 року

№ 154

Назад до розділу