• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


19 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:
- о 10-00 год. з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова Бірук Б.І.);
- о 14-00 год. з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова Кучерук М.Г.).
Засідання відбудуться в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.04.2016

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Позачергова шоста сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

від  06 квітня 2016 року                                                                           № 166

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Звернутися до Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення даного рішення до Кабінету Міністрів України та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області.

 

 

 

Голова ради                                                                            О.В. Корнійчук                             

 

 

 

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо недопущення скорочення працівників галузі охорони здоров’я

 

Кабінетом Міністрів України 25 листопада 2015 року була прийнята постанова №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення», якою затверджено граничний норматив забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення не більш як 60 ліжок.

До депутатів Рівненської обласної ради надходять численні звернення від територіальних громад, в яких зазначається, що у Рівненській області вже розпочався процес виконання вказаної постанови Кабінету Міністрів України, який неминуче призведе до масового скорочення медичних працівників, і це при тому, що рівень медичного обслуговування населення є вкрай низьким, оскільки не вистачає персоналу для надання якісної медичної допомоги.

Особливо плачевною є ситуація з районними лікарнями, які знаходяться в сільських населених пунктах та обслуговують населення навколишніх сіл. Адже скорочення ліжко-місць та наступне вивільнення медперсоналу призводить до того, що лікарня втрачає статус районної і вже не може надавати медичну допомогу другого рівня.

Відтак, громадяни для отримання відповідних медичних послуг змушені їхати в місто, яке, в більшості випадків, знаходиться дуже далеко від їхнього місця проживання, що спричиняє додаткові матеріальні труднощі та нагнітає соціальну напругу в сільських населених пунктах.

Крім того, депутати Рівненської обласної ради стурбовані, що в селі, де й так нема роботи, збільшується контингент безробітних (скорочених медпрацівників), яким держава мусить виплачувати з бюджету відповідну грошову допомогу. Тоді обґрунтування про економію бюджетних коштів виглядають необґрунтованими.

Враховуючи вищевикладене, з метою збереження медичної галузі та недопущення погіршення рівня надання медичних послуг, дбаючи передусім про благополуччя населення, Рівненська обласна рада звертається з проханням скасувати постанову Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1024 «Про затвердження нормативу забезпечення стаціонарними лікарняними ліжками у розрахунку на 10 тис. населення» та провести широкі громадські обговорення щодо реформування галузі охорони здоров’я в Україні.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 06 квітня 2016 року

166

Назад до розділу