• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (голова Ю.Благодир) 
- об 11-00 год. з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (голова І.Фізик) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова С.Богатирчук-Кривко).

Засідання відбудуться в 301 каб. облради

15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 23.06.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 17 червня 2016 року                                                                           № 238

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо неприпустимості необґрунтованого підвищення ціни на газ, теплову енергію та послуги централізованого опалення

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи, що підвищення ціни на газ, теплову енергію та послуги централізованого опалення призвело до різкого зниження рівня життя населення України і значної соціальної напруги, та потребує приведення її до економічно обґрунтованого рівня, за погодженням з президією обласної ради, обласна рада 

вирішила:

1. Звернутися до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо неприпустимості необґрунтованого підвищення ціни на газ, теплову енергію та послуги  централізованого опалення (текст звернення додається).

2. Першому заступнику голови обласної ради забезпечити направлення даного рішення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та народних депутатів України, які обрані від Рівненської області.

 

Заступник голови ради                                                     О.А. Бучинський


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України,

Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України

щодо неприпустимості необґрунтованого підвищення ціни на газ, теплову енергію та послуги централізованого опалення

 

Ми, депутати Рівненської обласної ради, стурбовані значним підвищенням ціни на газ, теплову електроенергію та послуги централізованого опалення для населення.

Вища державна влада продовжує дискримінаційну політику щодо населення, започатковану Урядом, очолюваним А.Яценюком.

Починаючи з липня 2014 року і по цей час відбулося кілька етапів підняття тарифів на комунальні послуги та без жодних пояснень та обґрунтувань зменшено ліміти споживання газу та електроенергії.

Оскільки встановлення нових тарифів жодного разу належним чином не перевірялося спеціалізованими аудиторськими організаціями, не було проведено жодного обговорення експертами в широкій дискусії їх обґрунтованості, ми маємо всі підстави стверджувати, що процес встановлення тарифів відбувався і відбувається непрозоро, без врахування інтересів населення України.

Окремо хочемо звернути увагу, що згідно з статтею 13 Конституції України, «земля, її надра, атмосферне повітря, водні та інші природні ресурси, які знаходяться в межах її континентального шельфу, виключної (морської) економічної зони є об’єктами права власності українського народу». На сьогодні український газ став засобом збагачення групи олігархів, а не йде на задоволення потреб усіх українців.

В умовах  глибокої та всебічної економічної кризи, загального зубожіння населення вважаємо, що дії вищої влади України з фактичного нехтування інтересами українського народу, перекладання тягару вирішення економічних проблем на плечі простих українців є неприпустимими і суперечать суті Конституції України. Замість реальної боротьби зі зловживаннями у газовій та енергетичній сферах така політика влади веде лише до формування нових непрозорих та тіньових схем, що дозволяє нечесно збагачуватися олігархічним кланам.

Вимагаємо від Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України вжити негайно невідкладних заходів щодо використання газу українського видобутку для потреб населення та прийняття обґрунтованої ціни на газ, теплову електроенергію та послуги централізованого опалення з урахуванням інтересів усіх громадян, що дозволить запобігти подальшому посиленню соціальної напруги серед населення України.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 17 червня 2016 року № 238

Назад до розділу