• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 14.09.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Сьома сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 08 вересня 2016 року                                                                     № 306

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України щодо реструктуризації (списання) боргу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне»

 

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1.     Звернутися до Кабінету Міністрів України щодо реструктуризації (списання) боргу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне» (текст звернення додається).

 

2.     Керівництву Рівненської обласної ради забезпечити направлення рішення до Кабінету Міністрів України.

 

 

 

Голова ради                                                                          М.М. Драганчук

 

 

 

 


Звернення Рівненської обласної ради до

Кабінету Міністрів України щодо реструктуризації (списання) боргу обласного комунального підприємства «Міжнародний аеропорт Рівне»

 

Обласне комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Рівне» має статус міжнародного, постійно діючий митний та прикордонні пости, необхідні сертифікати та може забезпечувати зліт, посадку, наземне обслуговування літаків практично всіх типів.

Технічні дані аеродрому на сьогодні відповідають міжнародним авіаційним нормам, однак інфраструктура, технічне забезпечення, світлосигнальне обладнання, техніка, система авіаційної безпеки потребують постійного оновлення.

Для підтримання технічних систем аеропорту, як міжнародного, з обласного бюджету щороку виділялись кошти на поповнення статутного капіталу підприємства. В результаті чого й було збережено матеріально-технічну базу аеропорту та колектив спеціалістів.

На сьогодні з метою збільшення кількості рейсів підприємством налагоджено співпрацю з міжнародними авіакомпаніями, туристичними операторами та аеропортами інших міст України.

У 2016 році реалізовано програму чартерного авіасполучення
Рівне (Україна) – Анталія (Турецька республіка).

З жовтня цього року планується відкриття чартерних авіарейсів
Рівне – Хургада (Єгипет), а в подальшому регулярних авіарейсів зі сполученням Рівне – Люблін (Республика Польша).

Аеропорт використовується для забезпечення потреб антитерористичної операції. На території Рівненської області дислокується оперативне командування «Захід» Збройних Сил України, для діяльності якого вкрай важливою є надійна робота аеропорту.

Слід зазначити, що обласне комунальне підприємство «Міжнародний аеропорт Рівне» включене до Державної цільової програми розвитку аеропортів на період до 2023 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 126.

Водночас, необхідно вирішити питання погашення боргів
ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне», оскільки поточні кошти, які надходять на розрахункові рахунки підприємства арештовуються державною виконавчою службою і першочергово спрямовуються на погашення заборгованості із виплати заробітної плати працівникам, що виникла у минулі роки.

На даний час загальний борг підприємства складає близько
12,5 млн. грн. (перед Пенсійним фондом – 6,916 млн. грн., борг по ПДВ та ЄСВ – 5,654 млн. грн.), в т.ч. у виконавчому провадженні понад
8,5 млн. гривень.

Враховуючи вищевикладене, Рівненська обласна рада просить прийняти рішення щодо реструктуризації (списання) боргу ОКП «Міжнародний аеропорт Рівне».

У разі розстрочки виплати боргу готові гарантувати вчасне погашення усіх платежів у рамках програми реструктуризації.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 08 вересня 2016 року

306

Назад до розділу