• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій обласної ради

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (голова Ю.Благодир) 
- об 11-00 год. з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (голова І.Фізик) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (голова С.Богатирчук-Кривко).

Засідання відбудуться в 301 каб. облради

15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 28.12.2016

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Дев'ята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 грудня 2016 року                                                                       №402

 

Про Обласну програму соціальної та матеріальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017-2021 роки

 

З метою посилення соціального захисту постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, поглиблення співробітництва з громадськими організаціями області, відповідно до Закону України „Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, Указу Президента України від 14 грудня 2015 року № 702/2015 „Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”, Угоди про взаємодію і співробітництво між Рівненською обласною державною адміністрацією, Рівненською обласною радою та Рівненським обласним громадським об'єднанням „Союз Чорнобиль” від 01 листопада  2011 року, керуючись Бюджетним кодексом України, пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, за погодженням з постійними комісіями та президією обласної  ради, обласна рада

в и р і ш и л а:

1. Звіт про виконання Обласної програми соціальної та матеріальної підтримки громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 25 травня 2012 року № 695 взяти до відома (додається).

2. Затвердити схвалену розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 11 листопада 2016 року № 676 Обласну програму соціальної та матеріальної підтримки громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2017 2021 роки (далі - Програма), що додається.

 

3. Обласній державній адміністрації:

 

        - забезпечити виконання заходів Програми;

            - при формуванні обласного бюджету передбачати видатки в межах реальних фінансових ресурсів на виконання Програми;

- про хід виконання Програми щорічно інформувати обласну раду щороку до 15 лютого.

 

4. Взяти до уваги, що фінансування Програми буде здійснюватися за рахунок обласного бюджету, а також інших джерел, не заборонених законодавством.

 

5. Зняти з контролю рішення обласної ради від 25 травня 2012 року № 659 «Про Обласну програму соціальної та матеріальної підтримки громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2012-2016 роки».

 

6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії обласної ради з питань соціальної політики і захисту учасників АТО та членів їх сімей (Бірук Б.І.) та з питань бюджету, фінансів та податків (Благодир Ю.А.).

 

 

Голова ради                                                                     М.М. Драганчук


ДОДАТОК

 

 

 


 

 


СХВАЛЕНО

Розпорядження голови

облдержадміністрації

від 11 листопада 2016 року № 676

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Рішення обласної ради

від 23 грудня 2016 року

402

 

 

 

ОБЛАСНА ПРОГРАМА

соціальної та матеріальної підтримки громадян,
які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,
на 2017
2021 роки

 

 

В області проживає 4429 осіб, які мають статус учасника ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, та 371338 потерпілих
від Чорнобильської катастрофи. Всі вони потребують особливої уваги і турботи з боку влади та керівників установ і підприємств усіх форм власності.

 

Мета і основні завдання Програми

 

Прийняття Програми обумовлено необхідністю привернення уваги суспільства до проблем подолання наслідків Чорнобильської катастрофи, посилення соціального захисту постраждалих внаслідок аварії
на Чорнобильській АЕС, підвищення їх рівня матеріального забезпечення, розширення культурних контактів та соціальних зв’язків постраждалих громадян, поглиблення співпраці з громадськими організаціями області.

Метою Програми є надання матеріальної та соціальної підтримки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, в межах бюджетних асигнувань та за рахунок благодійних надходжень, здійснення фінансової підтримки статутної діяльності Рівненського обласного об'єднання Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” та інших обласних громадських організацій «чорнобильців», які мають таке право відповідно до чинного законодавства, створення сприятливих соціально-економічних, організаційних умов щодо виконання Указу Президента України від 14 грудня 2015 року № 702/2015 „Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”, Угоди про взаємодію і співробітництво між Рівненською обласною державною адміністрацією, Рівненською обласною радою та Рівненським обласним громадським об'єднанням „Союз Чорнобиль” від 01 листопада 2011 року
та виділення фінансової допомоги для забезпечення участі осіб,
які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, у щорічних заходах, пов'язаних з роковинами Чорнобильської катастрофи.

 

Основними завданнями Програми є:

підвищення рівня матеріального забезпечення осіб, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

забезпечення участі осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, у щорічних заходах, пов'язаних з роковинами Чорнобильської катастрофи;

продовження співпраці з Рівненським обласним об'єднанням Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” та налагодження співпраці з всіма обласними громадськими організаціями «чорнобильців».

 

Фінансове забезпечення виконання Програми

та очікувані результати

 

Фінансово-економічним обґрунтуванням Програми є Бюджетний кодекс України, Указ Президента України від 14 грудня 2015 року № 702/2015
„Про заходи у зв’язку з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”
, Угода про взаємодію і співробітництво між Рівненською обласною державною адміністрацією, Рівненською обласною радою та Рівненським обласним громадським об'єднанням „Союз Чорнобиль” від 01 листопада 2011 року.

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету, а також інших не заборонених чинним законодавством джерел.

Здійснення визначених Програмою заходів сприятиме подальшому покращенню соціального захисту осіб, які постраждали внаслідок аварії
на Чорнобильській АЕС
, підвищенню рівня їх матеріального забезпечення.

        

Заходи щодо реалізації Програми

 

1. Надавати матеріальну допомогу громадянам, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

 

 

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації,

Рівненське обласне об'єднання Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України”.

2017 2021 роки.

 

2. Здійснювати фінансову підтримку статутної діяльності Рівненського обласного об'єднання Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України” та обласних громадських організацій „чорнобильців”, які мають таке право відповідно до чинного законодавства

 

 

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації,

департамент фінансів облдержадміністрації,

Рівненське обласне об'єднання Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України”,

обласні громадські організації „чорнобильців”, які мають таке право відповідно до чинного законодавства.

2017 2021 роки.

 

3. Забезпечувати участь осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, у щорічних заходах, пов’язаних з роковинами Чорнобильської катастрофи.

 

 

Департамент соціального захисту населення облдержадміністрації,

Рівненське обласне об'єднання Всеукраїнської громадської організації інвалідів „Союз Чорнобиль України”.

2017 2021 роки.

 

 

 

Назад до розділу