• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- об 11-00 год. з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (І.Фізик) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 29.12.2016

  

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Дев'ята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 23 грудня 2016 року                                                                                   № 455

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Львівського міського голови Андрія Садового, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України щодо припинення вивезення твердих побутових відходів із м.Львів на територію Рівненської області

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Львівського міського голови Садового Андрія Івановича, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України щодо припинення вивезення твердих побутових відходів із м.Львів на територію Рівненської області (текст звернення додається).

 2. Голові обласної ради забезпечити направлення даного рішення до Львівської міської ради, Кабінету Міністрів України та Генеральної прокуратури України.

  

Голова ради                                                                        М.М. Драганчук

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Львівського міського голови Андрія Садового, Кабінету Міністрів України та Генеральної прокуратури України щодо припинення вивезення твердих побутових відходів із м.Львів на територію Рівненської області

 

Рівненська область має значний рекреаційний потенціал, перспективними напрямками розвитку є зелений та екотуризм. Гостей Рівненщини приваблює поліська земля, яка зустрічає чистими узбіччями доріг, затишними та прибраними містечками і мальовничими лісами. Громадські толоки по прибиранню парків, лісів, стихійних звалищ, прилеглих територій стали доброю традицією для мешканців Рівненщини. І ми маємо результат – наша область – одна з найчистіших в Україні.

За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки: «Дві третини львівського сміття вивозиться у Рівне, Дніпро та Одесу» (http://korupciya.com/kudi-divayetsya-lvivske-smittya/).

Громадськість Рівненщини та Рівненська обласна рада глибоко стурбовані появою сміття, завезеного з міста Лева, у населених пунктах області. Нещодавно  львівська вантажівка із побутовими відходами перекинулася біля міста Дубно, напередодні ж на території недіючого хлібокомбінату, поблизу села Діброва Млинівського району, було виявлене стихійне сміттєзвалище побутових відходів зі Львова. Аналогічну ситуацію із несанкціонованим викидом львівського сміття зафіксував на своєму виборчому окрузі депутат Рівненської обласної ради Володимир Муляр на приватній території в селі Оженин Острозького району. Наразі ж маємо інформацію, про те, що зі львівських самоскидів сміття перевантажують у рівненські, а після цього транспортують на територію рівненського сміттєвого полігону. Останній же не може вмістити весь об’єм навіть рівненських твердих побутових відходів, не говорячи про сміття зі Львова.

Рівненська обласна рада не дозволить перетворити наш край на стічну канаву твердих побутових відходів зі Львова. Через відсутність ефективного менеджменту з Вашого боку, бажання зекономити на усуненні сміттєвого колапсу у Львові Ви спричиняєте загрозу життю та здоров’ю жителів Рівненщини й сусідніх областей, провокуючи локальні екологічні катастрофи.

Ми, депутати Рівненської обласної ради, висловлюємо свій протест та обурення Вашими спробами перетворити Рівненщину на несанкціонований полігон для сміття. Вимагаємо вжити термінових заходів щодо припинення вивезення твердих побутових відходів зі Львова у міста і села Рівненської області.

У разі виявлення нових фактів забруднення території Рівненщини львівськими відходами, мешканці області готові до блокування автотранспорту зі сміттям та безстрокових акцій протесту, а ми, депутати Рівненської обласної ради, будемо змушені звернутися до суду.

Окрім того, звертаємося до Кабінету Міністрів України та Генеральної прокуратури України із проханням дати правову оцінку таким діям міського голови Львова Андрія Садового, а у разі виявлення порушень негайно притягнути його до відповідальності, передбаченої чинним законодавством.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 23 грудня 2016 року

455

Назад до розділу