• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.06.2017

           

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Дванадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 02 червня 2017 року                                                                             № 633

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо затвердження у Державному бюджеті України на 2018 рік видатків для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

 

Враховуючи подання Рівненської облдержадміністрації, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада,

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо затвердження у Державному бюджеті України на 2018 рік видатків для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення Верховній Раді України, Кабінету Міністрів України та народним депутатам України, які обрані від Рівненської області.

 

 

 

Голова ради                                                                                                 М.М. Драганчук

 

 


 

Звернення

Рівненської обласної ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо затвердження у Державному бюджеті України на 2018 рік видатків для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

 

Звертаємося до вас у зв'язку з численними зверненнями, що надходять до обласних органів влади щодо стану забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

У Рівненській області згідно із сформованим обласним реєстром, забезпечення житлом  потребують 2073 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи., серед яких:

- 446 осіб, віднесених до категорії 1;

- 163 особи, віднесених до категорії 2;

- 1464 особи, які самостійно за направленням переселяються з радіоактивно забруднених територій.

Відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» постраждалі громадяни, які віднесені до першої  категорії, повинні бути забезпечені житлом протягом одного року, а фактично вони вже перебувають на обліку для забезпечення житлом вже більше двадцяти років.

Упродовж останніх п’яти років кошти з державного бюджету за програмою «Забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» Рівненській області не виділялися. За рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів вирішити цю проблему в області не можливо.

Зважаючи на викладене, просимо затвердити у Державному бюджеті України на 2018 рік видатків для забезпечення житлом громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Сподіваємось на розуміння та підтримку.

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 02 червня 2017 року

№ 633

Назад до розділу