• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


18 листопада 2019 року в 301 каб.облради відбудуться засідання постійних комісій

- о 9-00 год. з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир) 
- об 11-00 год. з питань Регламенту, діяльності правоохоронних органів та боротьби з корупцією (І.Фізик) 
- о 14-00 год. з питань аграрної політики, земельних відносин та розвитку села (С.Богатирчук-Кривко).

15 листопада 2019 року відбудеться засідання постійної комісії
з питань охорони здоров'я, материнства та дитинства (Шевченко Г.М.). Початок засідання о 14-00 год в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.09.2017

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Тринадцята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 вересня 2017 року                                                                          № 711

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалась із неможливістю відвантаження продукції кар’єрів через дії ПАТ «Укрзалізниця»

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалась із неможливістю відвантаження продукції кар’єрів через дії ПАТ «Укрзалізниця» (текст звернення додається).

 

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України.

 

 

Голова ради                                                                               М.М. Драганчук


Звернення
Рівненської обласної ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо ситуації, яка склалась із неможливістю відвантаження продукції кар’єрів через дії ПАТ «Укрзалізниця»

 

 

Рівненська обласна рада просить Кабінет Міністрів України та Верховну Раду Україні втрутитись у ситуацію, яка склалась у зв’язку із неможливістю відвантаження продукції кар’єрів через відсутність належної кількості вантажних вагонів ПАТ «Укрзалізниця».

Так, наприклад, надзвичайно складна ситуація склалась на ТзОВ «Селищанський гранітний кар’єр», яке працює на території Рівненської області.

ТзОВ забезпечує роботою понад 200 працівників підприємства, а також працівників підприємств-суміжників. Підприємство за І півріччя 2017 року сплатило понад 3 млн. грн. податків до Державного бюджету України та місцевих бюджетів. Також підприємством постійно надається допомога місцевій громаді.

Проте протягом останнього місяця ТзОВ «Селищанський гранітний кар’єр» опинилось у складному фінансовому становищі внаслідок дій ПАТ «Укрзалізниця», завданням якого згідно Закону України «Про залізничний транспорт» є своєчасно і якісно здійснювати перевезення вантажів, розвивати сферу транспортного обслуговування народного господарства.

За мінімальної розрахункової потреби ТзОВ «Селищанський гранітний кар’єр» у 1200-1500 вагонах для відвантаження своєї продукції, за останній місяць ПАТ «Укрзалізниця» спрямувало на потреби підприємства лише 400 вагонів. Внаслідок цього виникли проблеми із затоваренням складських площ для зберігання щебеневої продукції, знизились доходи підприємства як вагомого платника податків. Через це підприємство було змушене з 1 вересня відправити працівників у відпустки. Якщо найближчим часом ситуація із відвантаженням продукції кар’єрів не покращиться, підприємство не зможе сплачувати податки, заробітну плату працівникам, виконувати зобов’язання перед контрагентами.

За наявною інформацією, подібні проблеми, пов’язані із неможливістю відвантаження продукції, виникають і в інших кар’єрів нашої області.

Тому Рівненська обласна рада просить Кабінет Міністрів України та Верховну Раду України вжити всіх можливих заходів для забезпеченням виконання ПАТ «Укрзалізниця» покладених законом обов’язків.

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 6 вересня 2017 року

№ 711

Назад до розділу