• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

Г Р А Ф І К проведення засідань постійних комісій та президії обласної ради у листопаді 2019 року


19 листопада 2019 року відбудуться засідання постійних комісій:
- о 10-00 год. з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей (голова Бірук Б.І.);
- о 14-00 год. з питань будівництва та розвитку інфраструктури (голова Кучерук М.Г.).
Засідання відбудуться в 301 каб. облради

Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної ради19 листопада в приміщенні обласної ради відбудеться фахова майстерня на тему «Формування спроможного районного рівня».
Захід організовується в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), що реалізується Асоціацією міст України у партнерстві з Українською асоціацією районних та обласних рад.


Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.09.2017

                                                                       

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Тринадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 06 вересня 2017 року                                                                          № 713

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Генерального прокурора України щодо ситуації, яка склалась з військовослужбовцями Збройних сил України Олександром Горбачовим, Олексієм Комоновим, Іваном Васюком та Сергієм Стрільцем

 

Враховуючи звернення громадських організацій, відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

 

в и р і ш и л а:

1. Звернутися до Генерального прокурора України щодо ситуації, яка склалась з військовослужбовцями Збройних сил України Олександром Горбачовим, Олексієм Комоновим, Іваном Васюком та Сергієм Стрільцем (текст звернення додається).

 2. Голові обласної ради забезпечити направлення відповідного звернення до Генерального прокурора України.

 

 

Голова ради                                                                          М.М. Драганчук      

 

 

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Генерального прокурора України щодо ситуації, яка склалась з військовослужбовцями Збройних сил України Олександром Горбачовим, Олексієм Комоновим, Іваном Васюком та Сергієм Стрільцем

 

Як зазначає громадськість, два місяці тому співробітниками спеціального підрозділу Національної поліції України «КОРД» було затримано офіцерів Збройних сил України, які є учасниками антитерористичної операції на сході України, а саме: Олександра Горбачова, Олексія Комонова та Івана Васюка. Сергій Стрілець був затриманий правоохоронними органами ще у 2016 році.

Вказаних військовослужбовців звинувачують у причетності до вбивства сина луганського бізнесмена Володимира Куницького, який є заможною та дуже впливовою особою на Луганщині.

Представники громадських організацій повідомляють, що Володимир Куницький у 2014 році, перебуваючи у складі Комуністичної партії України, висловлював та надавав підтримку у створенні злочинної організації, так названої «Луганської народної республіки», як і решта його луганських однопартійців. Але військовий прокурор, який здійснює розслідування у даній справі, подає Володимира Куницького та його загиблого сина як патріотів України та учасників Революції Гідності, що нічим не підтверджується та є повною нісенітницею.

Громадськість також зазначає, що вказані факти дають підстави вважати, що дана справа «проплачена» та штучно «фабрикується».

Вищевказані військовослужбовці, перебуваючи в зоні проведення антитерористичної операції, належно виконували покладені на них обов’язки, про що свідчать позитивні відгуки їхніх бойових побратимів та волонтерів.

Рівненська обласна рада стурбована тим, що в нашій державі набирають обертів дії стосовно полювання на патріотів, захисників своєї землі, одними з яких є Олександр Горбачов, Олексій Комонов, Іван Васюк та Сергій Стрілець.

Депутати Рівненської обласної ради занепокоєні, що це не поодинокі випадки незрозумілої підвищеної уваги правоохоронних органів та судів до захисників держави, а не до ворогів і зрадників України.

Враховуючи вищевикладене, маємо надію на справедливе, об’єктивне і неупереджене розслідування кримінальної справи стосовно Олександра Горбачова, Олексія Комонова, Івана Васюка та Сергія Стрільця, офіцерів Збройних сил України, захисників і патріотів України.

У зв’язку з цим просимо вжити відповідних заходів щодо:

1) передачі розслідування кримінальних справ відносно вищезазначених військовослужбовців до Генеральної прокуратури України;

2) зміни територіальної підсудності з Луганської області на місто Київ.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 6 вересня 2017 року

№ 713

Назад до розділу