• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться перше пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

У понеділок, 2 грудня 2019 року в 301 каб. облради відбудуться засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:29 листопада 2019 року о 10-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (В.Бойко)29 листопада 2019 року о 9-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир)Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної радиАрхів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.12.2017

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Чотирнадцята сесія)

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 01 грудня 2017 року                                                                        № 817

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо врегулювання критичної ситуації, що склалася в Україні у зв'язку з хвилею терористичних актів, вбивств та смертями на українських дорогах внаслідок ДТП

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

вирішила:

1.   Звернутися до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо врегулювання критичної ситуації, що склалася  в Україні у зв'язку з хвилею терористичних актів, вбивств та смертями на українських дорогах внаслідок ДТП (текст звернення додається).

2.                Голові Рівненської обласної ради забезпечити направлення цього звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.

 

Голова ради                                                                          М.М. Драганчук

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо врегулювання критичної ситуації, що склалася  в Україні у зв'язку з хвилею терористичних актів, вбивств та смертями на українських дорогах внаслідок ДТП

 

Ми, депутати Рівненської обласної ради, заявляємо про реальну небезпеку життю українців, яка виникає через часті терористичні акти, які впродовж останнього часу відбуваються на території нашої держави та  в столиці.

Ми повинні пам’ятати, що для нас головне – життя, безпека і спокій українців. А хвиля терористичних актів та вбивств призводять не лише до порушення громадської безпеки, дестабілізації політичної і військової ситуації в країні, а й до залякування громадян нашої держави, сіяння хаосу серед населення та як наслідок – зневіру людей у власну країну. Сьогодні жоден громадянин України, починаючи від пересічного мешканця, закінчуючи політиком вищого ешелону, не може почувати себе в безпеці. Держава має гарантувати українцям безпеку, щоб вони почувалися захищеними на власній землі та не боялися виходити на вулицю.

Ми вимагаємо від Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України вжити всіх вичерпних правових та політичних заходів з метою недопущення провокацій, які мають всі ознаки злочину проти громадської безпеки, проти життя та здоров’я громадян.

Ми вимагаємо створити у Верховній Раді України тимчасові слідчі комісії з розслідування терористичних актів і резонансних убивств для парламентського контролю з метою посилення об’єктивного та всебічного розслідування справ у найкоротші терміни, притягнення до відповідальності винних та посилення антидиверсійної роботи. 

Вимагаємо від Верховної Ради України, Президента України, Кабінету Міністрів України та відповідних правоохоронних органів вжиття усіх вичерпних заходів для швидкого та всебічного розслідування терористичних актів та вбивств в Україні, притягнення до відповідальності згідно з законодавством винних у їх плануванні та реалізації.

Водночас, тривожною є ситуація на дорогах країни – упродовж 2017 року в Україні внаслідок ДТП, скоєних водіями, що перебували у нетверезому стані, загинуло більше 2500 осіб. У зв’язку з цим, вимагаємо від Верховної Ради України негайного розгляду та підтримки законопроекту №7064, яким пропонується позбавляти волі терміном на 10 років водіїв за ДТП, скоєні у нетверезому стані, та позбавляти їх водійських прав довічно. Потрібно покласти край безглуздим смертям на українських дорогах.

Затверджено

Рішення Рівненської обласної ради  від 01 грудня 2017 року

№ 817

Назад до розділу