• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться перше пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

У понеділок, 2 грудня 2019 року в 301 каб. облради відбудуться засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:29 листопада 2019 року о 10-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (В.Бойко)29 листопада 2019 року о 9-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир)Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної радиАрхів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 08.12.2017

 

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА    ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме скликання

(Чотирнадцята  сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

від 01 грудня 2017 року                                                                          № 818

 

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства України про військовий збір

 

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до Верховної Ради України щодо внесення змін до законодавства України про військовий збір (текст звернення додається).

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Верховної Ради України.

 

 

Голова ради                                                                                М.М. Драганчук

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Верховної Ради України

щодо внесення змін до законодавства України про військовий збір

 

 

Ми, депутати Рівненської обласної ради, просимо внести зміни до чинного законодавства та закріпити у Бюджетному кодексі України цільове призначення військового збору, а також відображення видатків за його рахунок у Законі України “Про Державний бюджет України”.

Ми підтримуємо впровадження військового збору (як додаткового до інших податків та зборів) та вважаємо його важливим, хоча і тимчасовим елементом податкової системи України в умовах зовнішньої агресії. На наше переконання встановлення військового збору є логічним продовженням зусиль українського народу, волонтерів з підтримки Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законодавства України збройних формувань.

Військовий збір, виходячи із його назви та формулювання статті 161 Підрозділу 10 Податкового кодексу України, мав би спрямовуватись виключно на фінансування Збройних Сил України. Однак на даний час він зараховується до доходів загального фонду державного бюджету та, відповідно, – спрямовується на різні видатки бюджету. На нашу думку, громадяни, сплачуючи цей податок додатково до інших, встановлених раніше, вправі очікувати, що стягнуті з них кошти спрямовуватимуться виключно на покращення обороноздатності України.

Відсутність цільового призначення військового збору та обмеженість інформації про його використання може призводити до розпорошеності цих коштів.

З огляду на зазначене, ми, депутати Рівненської обласної ради, просимо внести зміни до чинного законодавства України, зокрема, Бюджетного кодексу України, передбачивши цільове спрямування військового збору виключно на заходи, пов’язані з підвищенням обороноздатності країни. З метою інформування громадян України про витрачання коштів військового збору, видатки (крім таємних), заплановані та здійснені за рахунок коштів військового збору, пропонуємо відображати окремо у видатковій частині Державного бюджету України та у звіті про виконання Державного бюджету.

 

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 01 грудня 2017 року

№ 818

Назад до розділу