Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 22.05.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Вісімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 травня 2018 року                                                                                  987

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо розірвання дипломатичних стосунків з Росією

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з постійними комісіями та президією обласної ради, обласна рада

вирішила:

1. Звернутися до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо розірвання дипломатичних стосунків з Росією (текст звернення додається).  

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України.

 

 

 

Голова ради                                                                                О.Ю. Данильчук

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України та Прем'єр-міністра України щодо розірвання дипломатичних стосунків з Росією

 

Починаючи з 2014 року Російська Федерація здійснює військову агресію по відношенню до України, демонстративно нехтує територіальною цілісністю нашої держави, постачає незаконним збройним формуванням на Донбасі техніку, підсилює їхні лави солдатами своїх регулярних військ. Тепер до цього додалося ще й проведення виборів в окупованій Автономній республіці Крим. Такими діями Російська федерація порушує міжнародні договори та принципи цивілізованого суспільства. В цій ситуації в нашої держави залишається єдиний вихід – послідовними й рішучими діями зміцнювати свою обороноздатність, складовою якої є безпека України та її громадян від можливих диверсій і терактів.

Водночас, з огляду на диверсійні дії спецслужб Росії на території України та інших держав, втручання в їхню внутрішню політику, виступаємо за введення візового режиму для громадян Російської Федерації.

Цілком очевидною річчю є те, що дипломатичні відносини існують і розвиваються лише між державами, які прагнуть мати дружні стосунки. Оскільки Російська Федерація вже неодноразово знехтувала можливостями, які їй давала світова спільнота, припинити агресію проти України, ми, депутати Рівненської обласної ради, вимагаємо від вищого керівництва держави розірвати дипломатичні стосунки з Російською Федерацією. Вважаємо недопустимими такі взаємини з країною, яка є окупантом нашої території.

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від ___ ________ 2018 року

№ ______