• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Анонси подій

29 листопада 2019 року відбудеться перше пленарне засідання двадцять дев'ятої сесії обласної ради сьомого скликання

Засідання відбудеться в сесійній залі обласної ради (м.Рівне, майдан Просвіти, 2, ІІІ поверх). Початок об 11-00 год.

У понеділок, 2 грудня 2019 року в 301 каб. облради відбудуться засідання постійно діючої конкурсної комісії для проведення конкурсів на зайняття посад керівників обласних комунальних закладів охорони здоров'я:29 листопада 2019 року о 10-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з економічних питань та комунальної власності (В.Бойко)29 листопада 2019 року о 9-00 год відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків (Ю.Благодир)Конкурсна рада обласного щорічного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Рівненської області оголошує обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад на 2020 рікОголошується конкурс на зайняття посади директора комунального підприємства «Обласний туберкульозний санаторій м.Костопіль» Рівненської обласної радиАрхів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 23.05.2018

 

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА   ОБЛАСНА   РАДА

Сьоме  скликання

(Вісімнадцята сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 18 травня 2018 року                                                                                    1005

 

Про звернення Рівненської обласної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо діяльності телеканалу «Інтер»

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», обласна рада

вирішила:

1. Звернутися до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо діяльності телеканалу «Інтер» (текст звернення додається).  

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України.

 

 

 

Голова ради                                                                                О.Ю. Данильчук

 

 


Звернення

Рівненської обласної ради до Президента України, Прем'єр-міністра України та Голови Верховної Ради України щодо діяльності телеканалу «Інтер»

 

8 травня 2018 року мільйони людей у всьому світі відзначили День пам’яті і завершення найстрашнішої війни, розв’язаної нацистською Німеччиною. В Україні 8-9 травня визначено як День пам'яті та примирення. Розуміємо, що питання Другої світової війни розглядається певною кількістю людей через призму викривлення історіографії. «Побєдоманія», нав’язана нам радянськими істориками, до цього часу має велику кількість прихильників. Разом з тим розуміємо, що, отримавши незалежність у 1991 році, Україна поступово відмежовується від розуміння «великої побєди» і поняття Великої Вітчизняної Війни. Саме Україна під час Другої світової війни зазнала величезних втрат та руйнувань. Мільйони українців було знищено. Ми пам’ятаємо ці страшні часи, і сьогодні, в той час, коли на сході нашої держави ведеться війна, певні «ділки» використовують дати 8-го та 9-го травня для того, щоб розсварити та розколоти суспільство.

Під час так званого «святкового концерту до Дня побєди» телеканал «Інтер» та його ведучі в брутальній формі назвали тих, хто боровся проти радянської і нацистської «чуми» - «пособниками фашистов».

Це вже не перша спроба маніпулювання свідомістю людей через канал, що фінансується олігархом Льовочкіним.

Ми пам’ятаємо, як саме «Інтер» у викривленій формі подавав інформацію, яка дублювалася російськими засобами масової інформації під час протистоянь у селищі Птича Дубенського району Рівненської області, коли тисячі вірян вийшли з підпорядкування УПЦ і виявили бажання мати українську церкву і бути у підпорядкуванні УПЦ КП.

Такі речі є недопустимими, в час коли ведеться війна не тільки за територію на сході нашої держави, але й за свідомість та культуру українського народу.

Вимагаємо перевірити діяльність телеканалу «Інтер» на предмет розпалювання національної та релігійної ворожнечі.

Сподіваємось на об’єктивне та неупереджене проведення перевірки діяльності телеканалу та прийняття відповідних рішень компетентними органами щодо порушеного питання.

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 18 травня 2018 року

№ 1005

 

Назад до розділу