• На головну

  • Версія для
    друку

  • Мапа сайту

  • Контакти
Закрити

Авторизація

Увійти на сайт | Реєстрація

майдан Просвіти,1 м.Рівне, 33013 тел.(0362)69–52–02, факс (0362)62–00–64, Е-mail: oblrada@rada.rv.ua

Архів новин

  
Пн Вт Сер Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Рішення обласної ради 7 скликання

Опубліковано: 13.12.2018

У  К  Р  А  Ї  Н  А

РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА РАДА

Сьоме  скликання

(Двадцять третя сесія)

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 07 грудня 2018 року                                                                                    1144

                                                                                          

Про звернення Рівненської обласної ради до керуючого Сарненською єпархією УПЦ МП, митрополита Сарненського та Поліського Анатолія і керуючого Рівненською єпархією УПЦ МП, митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія щодо участі в об’єднавчому Соборі зі створення Помісної Православної Церкви в Україні

 

З метою створення помісної незалежної церкви України та консолідації українського народу, відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за погодженням з президією обласної ради, обласна рада

в и р і ш и л а :

1. Звернутися до керуючого Сарненською єпархією УПЦ МП, митрополита Сарненського та Поліського Анатолія і керуючого Рівненською єпархією УПЦ МП, митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія щодо участі в об’єднавчому Соборі зі створення Помісної Православної Церкви в Україні.

 

2. Голові обласної ради забезпечити направлення цього рішення до керуючого Сарненською єпархією УПЦ МП, митрополита Сарненського та Поліського Анатолія і керуючого Рівненською єпархією УПЦ МП, митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія.

 

 

 

 

Голова ради                                                                         О.Ю. Данильчук


 

Звернення Рівненської обласної ради

до керуючого Сарненською єпархією УПЦ МП, митрополита Сарненського та Поліського Анатолія, керуючого Рівненською єпархією УПЦ МП, митрополита Рівненського та Острозького Варфоломія

щодо участі в об’єднавчому Соборі зі створення Помісної Православної Церкви в Україні

 

Ми, депутати Рівненської обласної ради, усвідомлюючи всю відповідальність перед громадою Рівненської області, нашими дітьми та внуками, а також перед світлою пам’яттю наших славних предків, що віддали своє життя за віру в Бога та волю України, замордованих голодом, розстріляних та винищених у війнах, перед ненародженими цілими поколіннями українців, перед черговим викликом – необхідності захисту нашої Держави України від посягань споконвічного ворога Росії, просимо Вас:

Взяти участь в об’єднавчому Соборі зі створення Помісної Православної Церкви в Україні, століттями омріяної та дарованої Богом.

Ваше Високопреосвященство, згадайте 13 листопада 2014 року, коли Ви, не злякавшись ФСБістських довгих рук, підписали Меморандум про створення єдиної Автокефальної Помісної Православної церкви в Україні та визнання Росії агресором.

Це була подія, що має своє продовження сьогодні. Не протиставляйте себе Богу, Вселенському патріархату та Україні. Не станьте прихильниками РПЦ, що несе кров та смерть в Україну на штиках Російської армії.

Відновимо історичну справедливість!

З вірою в Бога та з любовю до України будьте прикладом для своїх вірян!

 

 

Схвалено

Рішення Рівненської обласної ради

від 07 грудня 2018 року

№ 1144

 

Назад до розділу